کامیون VOLVO BM ورژن 1.0.0.0

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

دانلود مد کامیون VOLVO BM ورژن 1.0.0.0 برای بازی فارمینگ 19 VOLVO BM v1.0.0.0 با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی فارمینگ 19 در خدمت شما هستیم ، مد کامیون VOLVO BM به تازگی برای بازی فارمینگ 19 توسط epicpryda1k, FS Play ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به قیمت 150000 ، ظرفیت 28000 ، قابل شستشو  ، چرخ ها ، کیفیت بالا ، حجم مناسب و... اشاره کرد .این مد در نسخه 1.5 فارمینگ 19 تست شده است و مشکلی ندارد ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

دانلود مد

دانلود مد و پچ توسط سیستم پارسی مد من صورت می پذیرد و شما باید یک حساب فعال داشته باشید . هر مد یا پچ شامل لینک های دانلود مختلف و از سرور های مختلفی است که با مشاهده آن ها می توانید اقدام به دانلود نمایید .

مستقیم - سرور old__dl_1
ModsFire
11 مگابایت
اصلی

مستقیم - سرور old__dl_2
ShareMods
11 مگابایت
اصلی

توجه کنید : اگر در هر مرحله از دانلود دچار اشکال شدید ، می توانید به بخش سوالات متداول و اشکال یابی دانلود پارسی مد مراجعه کنید و اشکالات خود را حل نمایید تمامی این قبیل مشکلات با آموزش کامل رفع آن ها در بخش اشکال یابی پارسی مد قرار داده شده اند .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

فارمینگ 2019
فارمینگ ۲۰۱۹

یکی از پر طرفدار ترین بازی های شبیه ساز بعد از بازی یوروتراک 2 قطعا بازی ...

مشاهده دسته
کامیون ها
فارمینگ ۲۰۱۹

فارمینگ ۲۰۱۹ یک بازی شبیه سازی فارمر نوین برای مزرعه است که دارای جذابیت ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

پیشنهاد به شما

مد های مرتبط و پیشنهادی به شما

...

تراکتور Case IH AFS اتصالی مگنوم ورژن 1.3.0.0

دانلود مد تراکتور Case IH AFS اتصالی مگنوم ورژن 1.3.0.0 برای بازی فارمینگ 19   Case IH AFS Connect Magnum v1.3.0.0   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی فارمینگ 19 در خدمت شما هستیم ،تراکتور Case IH AFS اتصالی مگنوم به تازگی برای بازی فارمینگ 19 توسط KarlFarms ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : اضافه شده عکس برگردان هود مگنوم مواد گلگیر به روز شده سایه های فعال شده روی حصیر کف تنظیم تنظیمات چرخ چندگانه قیمت پایه: 295،000 دلار 6 تا تنظیمات موتور 54 پیکربندی چرخ با انتخاب گزینه های رنگ بدن قرمز ، سیاه و خاکستری گزینه های رنگ صندلی قرمز ، سیاه و خاکستری تنظیمات گلگیر جلو و عقب پیکربندیهای گلگیر گزینه های پنجره رنگی علائم ایالات متحده / اتحادیه اروپا تنظیمات نور چراغ گزینه نور جلو اضافی چرخان صندلی 40 درجه در و پنجره عقب قابل باز شدن و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.7 فارمینگ 19 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

...

تراکتور Massey Ferguson 135 ورژن 1.0.0.0

دانلود مد تراکتور Massey Ferguson 135 ورژن 1.0.0.0 برای بازی فارمینگ 19   Massey Ferguson 135 v1.0.0.0   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی فارمینگ 19 در خدمت شما هستیم ،تراکتور Massey Ferguson 135 تک کابین به تازگی برای بازی فارمینگ 19 توسط PeterJ ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : از لحاظ اقتصادی بیشتر از هر تراکتور در کلاس خود در هر مزرعه با اندازه بیشتر کار می کند. نسل پیشرو در گروه تراکتورهای کمری ثابت کرده است که به لطف سیستم فوق العاده پیشرفته فرگوسن و کنترل فشار قدرت موتور: 45 اسب بخار در 2250 دور در دقیقه قیمت: 10700 € لودر سیستماتیک از نظر جمع و جور و سبک بودن ، ترکیب کاملی برای MF135 است که کار با آن را آسان می کند. کیفیت بالا اولین انتشار در وبسایت در وبسایت پارسی مد و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.7 فارمینگ 19 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .