اتوبوس VOLVO 9800 LITE

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

دانلود مد اتوبوس VOLVO 9800 LITE برای بازی یورو تراک 2 VOLVO 9800 LITE by DIGITALMGS 1.37 - 1.38 با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک 2 در خدمت شما هستیم ، مد اتوبوس VOLVO 9800 LITE به تازگی برای بازی یورو تراک 2 توسط DIGITALMGS ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به :
  • 14 متر طول اتوبوس
  • داخلی
  • پوسته های مختلف
  • کیفیت بالا
  • حجم مناسب
  • بدون مشکل اجرایی
و... اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.37 و 1.38 تست شده است و مشکلی ندارد ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

دانلود مد

برای دانلود این مد / پچ شما می توانید از بخش زیر استفاده کنید . شما می بایست بعد از مشاهده جزییات فایل ها و سرور ها ، فایل مد را به آسانی از سرور مورد نظر دانلود کنید و براحتی از آن استفاده نمایید . این بخش از ایمنی بالایی برخوردار است .

دسترسی محدود شد
برای مشاهده لینک های دانلود باید وارد سایت شوید .

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

ETS2 parsimod ets2 mods مد ETS2 جنرال parsimod.ir parsimods.ir پارسی مد مد اتوبوس یوروتراک 2 یورو تراک 2 اتوبوس Vissta آمریکن تراک Euro truck simulator 2 دانلود مد ets2 مد یوروتراک 2 Bus Comil Hd volvo v1.5 American Truck Simulator اتوبوس Visstabuss DD دانلود مد بازی مد Euro truck simulator 2 اتوبوس VOLVO 9800 LITE دانلود مد جنرال دانلود مد اتوبوس دانلود مد بازی ها مد جدید یوروتراک 2 مد اتوبوس یوروتراک 2 دانلود مد یوروتراک 2 دانلود مد بازی جنرال Scania Busscar New VisstaBuss 360 v2.5 دانلود مد جدید اتوبوس داننلود مد یورو تراک 2 دانلود مد آمریکن تراک دانلود مد Euro truck simulator 2 Scania Touring Bus + Interior v1.5 1.36.x VOLVO 9800 LITE by DIGITALMGS 1.37 - 1.38 دانلود مد یوروتراک 2 1.36 دانلود مد اتوبوس ایرانی مد ماشین برای یوروتراک 2 New Scania Touring Bus + Interior v1.6 1.37.x دانلود مد ماشین یوروتراک 2 مد جدید برای بازی یوروتراک 2 مد جدید اتوبوس برای یورو تراک 2 دانلود مد ماشین برای یوروتراک 2 اتوبوس اسکانیا Touring + داخلی ورژن 1.5 دانلود مد جدید برای بازی یوروتراک 2 دانلود مد اتوبوس برای بازی یوروتراک 2 دانلود مد اتوبوس ایرانی برای بازی یوروتراک 2 دانلود مد اتوبوس VOLVO 9800 LITE برای بازی یورو تراک 2 دانلود مد اتوبوس اسکانیا Touring برای بازی یوروتراک 2

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

ماشین ها و اتوبوس ها
یوروتراک ۲

یوروتراک 2 یک بازی شبیه ساز کامیون رانی محبوب بین تمامی گیمر های علاقه ...

مشاهده دسته
یوروتراک 2
یوروتراک ۲

پارسی مد اولین سایت تخصصی در زمینه دانلود مد یوروتراک 2 است و بهترین سایت ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .