بازسازی GTA Vice City ورژن 1.0

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

دانلود مد بازسازی GTA Vice City ورژن 1.0 برای بازی gta v Vice Cry:Remastered 1.0 Official Release با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی جی تی ای در خدمت شما هستیم ، مد بازسازی GTA Vice City به تازگی برای بازی جی تی ای توسط lunchxbles ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به :
  • Vice Cry: Remastered پورت کاملی از Vice Cry به Grand Theft Auto V است که بصورت DLC در حال اجراست و بسیاری از جزئیات جدید برای تجربه واقعی VC به آن افزوده شده است.
  • پورت کامل Vice Cry 1.8 برای V
  • فضای داخلی MLO
  • دست انداز نقشه راه ها و ساختمان های مختلف است
  • برای بازتاب مناسب از پنجره ها نقشه برداری کنید
  • مدلها و بافتهای کاملاً جدیدی که برای این پروژه ایجاد شده اند
  • مدل های نئون سه بعدی
  • چراغ های راهنمایی در حال کار
  • SLOD با انعکاس مناسب آب
  • گروهها و مناطق جمعیتی سفارشی
راهنمایی نصب : و... اشاره کرد ، این مد در بازی جی تی ای تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید . 

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

دانلود مد

دانلود مد و پچ توسط سیستم پارسی مد من صورت می پذیرد و شما باید یک حساب فعال داشته باشید . هر مد یا پچ شامل لینک های دانلود مختلف و از سرور های مختلفی است که با مشاهده آن ها می توانید اقدام به دانلود نمایید .

سرور Vice_Cry_Remastered_1.0%25282%2529.rar
MediaFire
2.71 گیگابایت
اصلی

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

جی تی ای وی
جی تی ای وی

شما میتوانید تمامی مدهای بازی جی تی ای وی را از سایت بزرگ پارسی مد بدون ...

مشاهده دسته
نقشه ها
جی تی ای وی

عناوینی که مهر راک‌استار گیمز بر روی آنها خورده باشند, هیچگاه بد نمی‌شوند. ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

پیشنهاد به شما

مد های مرتبط و پیشنهادی به شما

...

وسایل نقلیه خنده دار ورژن 2.01

دانلود مد وسایل نقلیه خنده دار ورژن 2.01 برای بازی gta v   Funny Vehicles (Batmobile, DeLorean, Star Wars & more) 2.01   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی جی تی ای در خدمت شما هستیم ، مد وسایل نقلیه خنده دار برای بازی به تازگی برای بازی جی تی ای توسط israelsr ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : توصیه می شود از پوشه “mods” استفاده کنید ، در این مقاله نحوه توضیح داده شده است:https://openiv.com/?p=1132 این حالت جایگزین Roller Car ، Bumper Car و صندلی چرخدار می شود. شما نیاز دارید که اسکریپت Menyoo PC [SP] توسط MAFINS را نصب کنید. در طول بازی F8 را فشار دهید ، به دسته وسایل نقلیه خنده دار بروید و Roller Car یا Bumper Car را انتخاب کنید. هنوز ویرایش یا افزودن وسایل نقلیه امکان پذیر نیست. این فقط برای تفریح ​​است. * برخی از بافت ها از بین می روند * وسایل نقلیه بزرگ به نظر می رسد در زمین مدفون شده اند. برای پرواز ، در Menyoo Mod ، “حالت پرواز” را در “گزینه های وسیله نقلیه” فعال کنید یا از یکی از این حالت ها استفاده کنید. یا از مود جت پک برای وسایل نقلیه نیز میتونید استفاده کنید نصب از طریق روش openiv و… اشاره کرد ، این مد در بازی جی تی ای تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

...

جت پک برای وسیله های نقلیه ورژن 1.3

دانلود مد جت پک برای وسیله های نقلیه ورژن 1.3 برای بازی gta v   Vehicles Jetpack 1.3   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی جی تی ای در خدمت شما هستیم ، مد جت پک برای وسیله های نقلیه برای بازی به تازگی برای بازی جی تی ای توسط XMOD ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : GTA V Online پشتیبانی نمی شود نیازمند به Script hook v دارید فایل VehicleJetpackV-1.0.asi در مسیر بازی استخراج کنید “+” را فشار دهید تا جتی را که با یک پیام کوچک در گوشه بالا سمت چپ صفحه نشان داده می شود ، فعال کنید. فاصله یا سپیس را فشار دهید تا بالا بروید! برای حرکت از W ، A ، S و D استفاده کنید. برای صعود (بالا) “فاصله” را فشار داده و نگه دارید. برای پایین آمدن (پایین) کلید “SHIFT” را فشار دهید و نگه دارید. و… اشاره کرد ، این مد در بازی جی تی ای تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

...

سرقت از خودپردازها و بانک ها ورژن 1.9.1

دانلود مد سرقت از خودپردازها و بانک ها ورژن 1.9.1 برای بازی gta v   ATM Robberies & Bank Heists V1.9.1   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی جی تی ای در خدمت شما هستیم ، مد سرقت از خودپردازها و بانک ها برای بازی به تازگی برای بازی جی تی ای توسط FelixTheBlackCat ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : یک ویژگی اصلی در GTA V وجود ندارد. توانایی سرقت آزادانه هر بانک یا خودپرداز. و بنابراین من یک مد برای آن ساخته ام. با استفاده از این حالت می توانید 47 دستگاه خودپرداز اطراف نقشه و همه 10 بانک را سرقت کنید. به سادگی به مکان ها بروید و با فشار دادن روی کلیدی که برای بوق وسایل نقلیه استفاده می کنید (پیش فرض – E) آنها را سرقت کنید. فقط مطمئن شوید که به موقع از پلیس فرار می کنید! برای نصب این مد ، پرونده ها را در پوشه اسکریپت های خود قرار دهید. فقط نقشه خود را از نظر مکان بانک ها و دستگاه های خودپرداز بررسی کنید. با علامت دلار مشخص شده است بین 20،000 تا 2،000،000 دلار بپول میدهد با علامت دایره گرد مشخص شده است پس از سرقت از یک بانک یا خودپرداز ، ممکن است بخواهید به یک خانه امن در نزدیکی آن بروید. و… اشاره کرد ، این مد در بازی جی تی ای تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .