ورژن 1.34 به صورت بتا منتشر شد!

...
odisios
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

به نقل از سایت استیم ورژن 1.34 به صورت بتا منتشر شد ، ورژن جدید بازی یوروتراک 2 و امریکن تراک منتشر شده است.این بروزرسانی یک بروز رسانی نسبتا کوچیک برای این دو بازی میباشند و سازندگان قول داد اند که اپدیت بعدی (1.35) پر محتوا تر باشد.مهم ترین موردی که در این اپدیت برای بازی یوروتراک 2به چشم میخورد اضافه شدن کامیون مان TGX Euro 6 است که دارای ویژگی هایی نظیر 3 کابین و 6 نوع شاسی است(شاسی 4*8 از شاخص های ویژگی این کامیون است.).
هر سه کابین با شاسی سنگین سازگار است!
به نقل از سایت استیم: جاده ای که برای اجرای کامیون جدید به ETS2 در واقع بسیار پر از اشکال بود . کار بر روی این مدل چند سال پیش آغاز شده است بر اساس منابع محدودی که ما برای نسخه Efficient Line 2 داشتیم. ما قصد داشتیم آن را با تمام انواع شاسی منتشر کنیم اما بیش از یک سال به سر می بردیم و منابعی را برای یافتن آنها درست می کردیم. ما پس از به دست آوردن نقشه های مهم مرده گمشده هیجان زده شده ایم. در آینده، با مدل تولید فعلی، Line Efficient 3، به روز می شود.در بازی امریکن تراک به دلیل افزایش تردد کامیون های حمل چوب در امریکا سازندگان بازی تصمیم گرفتند که تریلر حمل چوب را به بازی اضافه کنند که هم در ترافیک قابل مشاهده است و هم یه صورت شخصی قابل خریداری میباشد.همچنین مسیر های جنگلی از شلوغی بیشتر برخوردار شده اند و شهر به نام تونوپا کاملا احیا شده است. نقشه نیز در هر دو بازی به صورت محدود تغییراتی کرده اند.امیدواریم از اپدیت جدید لذت ببرید.ورژن 1.34 به صورت بتا منتشر شد یک پست تحلیلی از سایت پارسی مد است ، کانال آپارات ما را دنبال کنید .

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

توجه کنید : اگر در هر مرحله از دانلود دچار اشکال شدید ، می توانید به بخش سوالات متداول و اشکال یابی دانلود پارسی مد مراجعه کنید و اشکالات خود را حل نمایید تمامی این قبیل مشکلات با آموزش کامل رفع آن ها در بخش اشکال یابی پارسی مد قرار داده شده اند .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

آمریکن تراک
آمریکن تراک

دانلود مد آمریکن تراک ، دانلود مد بازی ، بازی  ، دانلود مد کامیون برای  ...

مشاهده دسته
اخبار بازی ها
نامعلوم

این دسته بندی مد یا پچ بین دسته بندی های اصلی تعریف نشده است و به همین دلیل ...

مشاهده دسته
یوروتراک 2
یوروتراک ۲

پارسی مد اولین سایت تخصصی در زمینه دانلود مد یوروتراک 2 است و بهترین سایت ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

0 0 رأی
امتیاز این مد / پچ
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

پیشنهاد به شما

مد های مرتبط و پیشنهادی به شما

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .