صفحه نخست
بازی ها
دیگر بخش ها
ارتباط با ما
ارسال مد / پچ
مد ها و پچ های خود را با ما و دوستانتان به اشتراک بگزارید
تبلیغات در پارسی مد تبلیغات در پارسی مد تبلیغات در پارسی مد
تبلیغات
تبلیغات در پارسی مد تبلیغات در پارسی مد
20 بهمن 1397 361 بار دانلود 0 دیدگاه
54321
ورژن 1.34 به صورت بتا منتشر شد!

به نقل از سایت استیم ورژن 1.34 به صورت بتا منتشر شد ، ورژن جدید بازی یوروتراک 2 و امریکن تراک منتشر شده است.این بروزرسانی یک بروز رسانی نسبتا کوچیک برای این دو بازی میباشند و سازندگان قول داد اند که اپدیت بعدی (1.35) پر محتوا تر باشد.

مهم ترین موردی که در این اپدیت برای بازی یوروتراک 2به چشم میخورد اضافه شدن کامیون مان TGX Euro 6 است که دارای ویژگی هایی نظیر 3 کابین و 6 نوع شاسی است(شاسی 4*8 از شاخص های ویژگی این کامیون است.).
هر سه کابین با شاسی سنگین سازگار است!
به نقل از سایت استیم: جاده ای که برای اجرای کامیون جدید به ETS2 در واقع بسیار پر از اشکال بود . کار بر روی این مدل چند سال پیش آغاز شده است بر اساس منابع محدودی که ما برای نسخه Efficient Line 2 داشتیم. ما قصد داشتیم آن را با تمام انواع شاسی منتشر کنیم اما بیش از یک سال به سر می بردیم و منابعی را برای یافتن آنها درست می کردیم. ما پس از به دست آوردن نقشه های مهم مرده گمشده هیجان زده شده ایم. در آینده، با مدل تولید فعلی، Line Efficient 3، به روز می شود.

در بازی امریکن تراک به دلیل افزایش تردد کامیون های حمل چوب در امریکا سازندگان بازی تصمیم گرفتند که تریلر حمل چوب را به بازی اضافه کنند که هم در ترافیک قابل مشاهده است و هم یه صورت شخصی قابل خریداری میباشد.همچنین مسیر های جنگلی از شلوغی بیشتر برخوردار شده اند و شهر به نام تونوپا کاملا احیا شده است. نقشه نیز در هر دو بازی به صورت محدود تغییراتی کرده اند.

امیدواریم از اپدیت جدید لذت ببرید.

ورژن 1.34 به صورت بتا منتشر شد یک پست تحلیلی از سایت پارسی مد است ، کانال آپارات ما را دنبال کنید .

دیدگاه ها (0)