مد فوق العاده واقع بینانه Reshade ورژن 1.0

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

دانلود مد مد فوق العاده واقع بینانه Reshade ورژن 1.0 برای بازی یوروتراک 2 Ultra Realistic Reshade by ChapGamingTV v1.0 با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستیم ، مد فوق العاده واقع بینانه Reshade به تازگی برای بازی یوروتراک 2 توسط ChapGamingTV ساخته و منتشر شده است ، این مد باعث میشود تا شما در بازی تصاویر با کیفیت فوق العاده را تجربه کنید .برای نصب اول Project Next-Gen 2.0 را نصب کنید .مرحله دوم برنامه RESHADE را دانلود و نصب کنید .این مد رد نسخه 1.36 و 1.37 تست شده است و مشکلی ندارد ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

دانلود مد

برای دانلود این مد / پچ شما می توانید از بخش زیر استفاده کنید . شما می بایست بعد از مشاهده جزییات فایل ها و سرور ها ، فایل مد را به آسانی از سرور مورد نظر دانلود کنید و براحتی از آن استفاده نمایید . این بخش از ایمنی بالایی برخوردار است .

دسترسی محدود شد
برای مشاهده لینک های دانلود باید وارد سایت شوید .

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

ETS2 ets2 mods مد ETS2 مد جدید مد اتوبوس یوروتراک 2 اتوبوس Vissta یورو تراک 2 دانلود مد ets2 Euro truck simulator 2 مد یوروتراک 2 یورو تراک 2 1.36 اتوبوس Visstabuss DD مد Euro truck simulator 2 Euro truck simulator 2 mods دانلود مد اتوبوس مد جدید یوروتراک 2 دانلود مد یوروتراک 2 مد اتوبوس یوروتراک 2 دانلود مد یورو تراک 2 دانلود مد جدید اتوبوس داننلود مد یورو تراک 2 دانلود مد Euro truck simulator 2 دانلود مد یوروتراک 2 1.36 مد ماشین برای یوروتراک 2 دانلود مد اتوبوس ایرانی Ultra Realistic Reshade by ChapGamingTV v1.0 دانلود مد ماشین یوروتراک 2 مد جدید برای بازی یوروتراک 2 مد جدید اتوبوس برای یورو تراک 2 دانلود مد ماشین برای یوروتراک 2 دانلود مد جدید برای بازی یوروتراک 2 مد فوق العاده واقع بینانه Reshade ورژن 1.0 دانلود مد اتوبوس برای بازی یوروتراک 2 دانلود مد اتوبوس ایرانی برای بازی یوروتراک 2 دانلود مد بازسازی اسکانیا مگامد + تریلر ورژن 1.0 برای بازی یوروتراک 2 دانلود مد مد فوق العاده واقع بینانه Reshade ورژن 1.0 برای بازی یوروتراک 2

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

دیگر مد ها
یوروتراک ۲

یوروتراک 2 یک بازی شبیه ساز کامیون رانی محبوب بین تمامی گیمر های علاقه ...

مشاهده دسته
یوروتراک 2
یوروتراک ۲

پارسی مد اولین سایت تخصصی در زمینه دانلود مد یوروتراک 2 است و بهترین سایت ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .