مد Simple Zombies ورژن 1.0.2d

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

دانلود مد Simple Zombies ورژن 1.0.2d برای بازی gta v Simple Zombies [.NET] 1.0.2d با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی جی تی ای در خدمت شما هستیم ، مد Simple Zombies برای بازی به تازگی برای بازی جی تی ای توسط sollaholla ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به :
 • این مد برای شما شهر را تبدیل به یک زامبی خانه میکند و جنگ اصلی را شروع میکند
 • برای شروع باید دکمه I را بزنید
 • دکمه های C و F هم به شما کمک میکنند ، برای نمایش منو زامبی ها F10 را فشار دهید ، و دکمه E برای تعمیر است .
 • زامبی ها جذب سر و صدا می شوند ، بنابراین از این کار خسته باشید وگرنه ممکن است انبوهی را جذب کنید.
 • این یک حالت زنده ماندن است ، بنابراین غذا و خواب باید مدیریت شود ، اطمینان حاصل کنید که مرتبا برای غذا شکار می کنید و منابع را غارت می کنید تا بتوانید در این دنیای سرد جدید زنده بمانید.
 • اردوگاه خود را ایجاد کنید و بازماندگان جدید را به خدمت بگیرید. به یاد داشته باشید که می توانید به آنها بگویید در صورت لزوم عقب بمانند و "لرز" بدهند.
 • اولین انشتار در وبسایت پارسی مد
 • برنامه های مورد نیاز عبارت اند از :
 • Microsoft .NET Framework 4.5.2
 • Microsoft Visual C++ Redistributable Package for Visual Studio 2013 (x64).
 • Download/Install ScriptHookV
 • Download/Install ScriptHookVDotNet
 • Download/Install NativeUI
 • فایل های .dll و .pdb را در پوشه اسکریپت کپی کنید (Your C:/GTA5Directory/scripts/)
 • برای دیدن آموزش نصب مد به صورت ویدیویی کلیک کنید .
و... اشاره کرد ، این مد در بازی جی تی ای تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

نسخه های سازگار

مد یا پچ مورد نظر تنها بر روی نسخه هایی که درج شده اند قابل فعال سازی و اجرا می باشد و بهتر است قبل از دانلود نسخه بازی خود را با نسخه های قابل استفاده مقایسه کنید .

1.80

دانلود مد

دانلود مد و پچ توسط سیستم پارسی مد من صورت می پذیرد و شما باید یک حساب فعال داشته باشید . هر مد یا پچ شامل لینک های دانلود مختلف و از سرور های مختلفی است که با مشاهده آن ها می توانید اقدام به دانلود نمایید .

مستقیم - سرور a98c4a-ZombiesMod___40_1.0.2d__41_.zip
ModsFire
3 مگابایت
اصلی

مستقیم - سرور a98c4a-ZombiesMod___40_1.0.2d__41_.zip
ShareMods
3 مگابایت
اصلی

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

اسکریپت ها
جی تی ای وی

عناوینی که مهر راک‌استار گیمز بر روی آنها خورده باشند, هیچگاه بد نمی‌شوند. ...

مشاهده دسته
جی تی ای وی
جی تی ای وی

شما میتوانید تمامی مدهای بازی جی تی ای وی را از سایت بزرگ پارسی مد بدون ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

پیشنهاد به شما

مد های مرتبط و پیشنهادی به شما

...

مد GTA RPG ورژن 0.1.13

دانلود مد GTA RPG ورژن 0.1.13 برای بازی gta v   GTA RPG v0.1.13   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی جی تی ای در خدمت شما هستیم ، مد GTA RPG برای بازی به تازگی برای بازی جی تی ای توسط LogicSpawn ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : یک حالت .NET GTA V که ویژگی های معمولی RPG مانند تسطیح ، جستجو ، گفتگوی غیرخطی ، مهارت ها ، غارت و موارد دیگر را اضافه می کند. برش های پویا درختان مهارت برای سلاح درختان مهارت مد داستانی و شخصیت محور سیستم Expressive Expression گفتگوی NPC پویا با طیف وسیعی از NPC سیستم مبتنی بر RNG و سیستم غارت سیستم تلاش با ردیاب روی صفحه رابط کاربری ساده RPG راهنمایی نصب : پیش نیاز ها : ScriptHookV v1.0.393.4 ScriptHookV.Net v1.1 NET 4.5 C++ Redistributable فایل های موجود در زیپ مد را به مسیر بازی و سپس اسکریپت کپی کنید بازی را اجرا کرده و Y را فشار دهید تا وارد حالت RPG شوید و… اشاره کرد ، این مد در بازی جی تی ای تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

ویژه

مد کنترل پیچیده ورژن 5.12

دانلود مد مد کنترل پیچیده ورژن 5.12 برای بازی gta v   Complex Control 5.12   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی جی تی ای در خدمت شما هستیم ، مد کنترل پیچیده برای بازی به تازگی برای بازی جی تی ای توسط THEAETIK ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : Control Complex یک مد اساسی برای تعمیرات اساسی گیم پلی است شما به عنوان آواتار بازی می کنید ، واحدهای ویژه مجهز به توانایی حمل و نقل و همچنین 3 توانایی منحصر به فرد ، آواتارها رویه ای هستند و هرگز یکسان نیستند شما همیشه کیت های مختلفی خواهید داشت این مد دارای رابط کاربری سفارشی ، صفحه آمار و موارد دیگر است. این حالت فقط با v2.10.10 سازگار است. نه پایین تر ، و نه بالاتر انجام خواهد داد. اسکریپت هوک V Script Hook .NET –v2.10.10– ، نه بالاتر ، نه پایین! همه را در پوشه GTAV خود بکشید و رها کنید ، گزینه نوشتن بیش از حد را انتخاب کنید. همه نسخه های دیگر SCRIPT Hook را حذف کنید !! بسیار مهم!! این را رد نکنید !! لطفا. Microsoft .NET Framework 4.8 Microsoft Visual CPP Redistributable Package for Visual Studio 2019 (x64). IKT با افزودن Spawner از جلوگیری از MP Despawning وسایل نقلیه در SP – پرش نکنید با افزودن دکمه F10 میتونید از فایل CUSTOMKEYS-ComplexControl.txt در پوشه فشرده استفاده کنید و… اشاره کرد ، این مد در بازی جی تی ای تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

...

شخصیت Tommy Vercetti ورژن 1.0

دانلود مد شخصیت Tommy Vercetti ورژن 1.0 برای بازی gta v   HD Tommy Vercetti 1.0   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی جی تی ای در خدمت شما هستیم ، مد شخصیت Tommy Vercetti برای بازی به تازگی برای بازی جی تی ای توسط lunchxbles ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : تامی ورچتی بازگشته است ، اکنون در خیابان های لس سانتوس است. او هم به عنوان Add-On Pedestrian یا به عنوان بازیکن (جایگزین مایکل می شود) در دسترس است. مدل پخش کننده دارای انیمیشن های کاملاً کاربردی صورت است بنابراین می توانید تمام داستان GTA5 را با تامی بازی کنید. جای مایکل را می گیرد. مدل عابر پیاده یک الحاقی است ، به این معنی که شما جایگزین هیچ کس نخواهید شد. شما باید با استفاده از Simple Native Trainer و با انتخاب گزینه “Spawn model by name model” مدل پیاده روی را تخم ریزی کنید. نام مدل وی player_tommy است. برای پوشیدن لباس نمادین تامی باید لباس ها را با استفاده از مربی به لباس زیر تغییر دهید: حداکثر: 15 Lowr: 23 پاها: 12 و… اشاره کرد ، این مد در بازی جی تی ای تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .