افزایش قراردادها ورژن 1.1.2

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

دانلود مد افزایش قراردادها ورژن 1.1.2 برای بازی RDR2 RDR - Contracts Version 1.1.2 by Shtivi با معرفی یکی دیگر از مدهای بازی red dead redemption 2 در خدمت شما هستیم ، افزایش قراردادها این مد توسط Shtivi ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به :
 • این حالت ماموریت های قراردادی جدید و خودکار را برای بازی به شما اضافه می کند.
 • بیش از 19 سناریوی مختلف ماموریت با صدها تغییر احتمالی ، سطح دشوار و مکان ها!
 • از بهترین سلاح ها و مهارت های خود استفاده کنید و با پذیرش قراردادها و ترور اهداف در سراسر جهان بازی درآمد کسب کنید.
 • بیش از 22 سناریوی مختلف ماموریت با سطح دشواری متفاوت.
 • ده ها مکان مختلف که هر ماموریت می تواند در دنیای بازی انجام شود.
 • رابط کاربری برای بررسی و مدیریت قراردادهای خود.
 • سیستم چالش ها و پاداش ها: هر ماموریت دارای 3 چالش تولید شده به صورت خودکار است که می توانید برای جوایز اضافی تکمیل کنید.
 • پاداش برای آویزان کردن اهداف خود با استفاده از TieYourLasso mod! (حداقل نسخه 3.2.0)
 • برخی از اهداف ثروتمندتر از دیگران هستند ، برخی غیرقانونی هستند. مراقب فرصت های کسب سود اضافی باشید!
 • ماموریت های بازی همیشه در اولویت هستند - لازم نیست نگران درگیری با ماموریت های اضافه شده وزارت دفاع باشید.
 • برخی از اهداف قرارداد بر افتخار شما تأثیر می گذارد.
 • جزئیات قرارداد جدید را با فشار دادن F1 پس از قبول آن مشاهده کنید.
 • به سمت نزدیکترین شهر بزرگ بروید (والنتاین ، سنت دنیس ، توت فرنگی ، بلک واتر ، آنسبورگ ، تامبلوید و غیره).
 • به یک اداره پست بروید و پرداخت خود را جمع کنید!
نصب و راه اندازی:
 • ScripthookRDR2 AB را بارگیری و نصب کنید:
 • مطمئن شوید که یک لودر asi دارید ، معمولاً به همراه Scripthook همراه است.
 • نسخه های قبلی وزارت دفاع (فقط پرونده .asi) را حذف کنید ، در صورت نصب بودن آن.
 • Contracts.asi و Contracts.dat را در پوشه اصلی نصب بازی کپی کنید.
 • اگر به پاداش های TieYourLasso علاقه مند هستید ، آن را نیز بارگیری و نصب کنید (حداقل نسخه 3.2.0).
و... اشاره کرد ، این مد در نسخه 1 red dead redemption 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید . 

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

دانلود مد

برای دانلود این مد / پچ شما می توانید از بخش زیر استفاده کنید . شما می بایست بعد از مشاهده جزییات فایل ها و سرور ها ، فایل مد را به آسانی از سرور مورد نظر دانلود کنید و براحتی از آن استفاده نمایید . این بخش از ایمنی بالایی برخوردار است .

دسترسی محدود شد
برای مشاهده لینک های دانلود باید وارد سایت شوید .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

Red Dead Redemption 2
بازی های دیگر

پارسی مد به بازی های کوچکتر هم می پردازد و سعی می کند بازی هایی را که حتی ...

مشاهده دسته
بازی های دیگر
بازی های دیگر

پارسی مد به بازی های کوچکتر هم می پردازد و سعی می کند بازی هایی را که حتی ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

پیشنهاد به شما

مد های مرتبط و پیشنهادی به شما

...

بالون هوایی آتشی ورژن 0.2

دانلود مد بالون هوایی آتشی ورژن 0.2 برای بازی Red Dead Redemption 2   Hot Air Balloon Version 0.2 Red Dead Redemption 2   با معرفی یکی دیگر از مدهای بازی red dead redemption 2 در خدمت شما هستیم ،مد بالون هوایی آتشی این مد توسط KranK ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : برای نصب این مد نیازمند Script Hook RDR2 دارید مربی باز با “F8” بستن با “Backspace” ENTER = گزینه ای را در ترینر انتخاب کنید E = وارد بالون شوید W = حرکت بالون به جلو / به سمت دوربین S = حرکت عقب SHIFT = بالون را به سمت بالا پرواز کنید SPACE = بالون را پایین بیاورید LEFT ALT: در آخرین بالون تخم ریزی بپیچید نکته – اگر از بالون افتادید یا کاراکتر شروع به بازی کردن کردید ، کلید چپ Alt را فشار دهید ، اگر این کار باعث ایجاد یک بالون جدید شد و کلید چپ Alt را فشار دهید.) و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1 red dead redemption 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

...

مد حرکت آهسته ساده ورژن 1.2

دانلود مد حرکت آهسته ساده ورژن 1.2 برای بازی Red Dead Redemption 2   Simple Slow Motion Version 1.2 Red Dead Redemption 2   با معرفی یکی دیگر از مدهای بازی red dead redemption 2 در خدمت شما هستیم ،مد حرکت آهسته ساده این مد توسط Essence ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این سرعت بازی را کم می کند ، بنابراین اگر مانند من ، شما عاشق تماشای موتور فیزیکی Rockstar در حال حرکت هستید ، می توانید این کار را خارج از Deadeye انجام دهید ، که فقط مخصوص درگیری است. این مد برای اجرا به نیاز دارد scripthook برای نصب mod ، به سادگی فایل ‘slowmotion.dll’ موجود در .zip را به <پوشه scripthook> / scripts / استخراج کنید. برای استفاده از ویژگی های .ini ، .ini را در پوشه ریشه .zip به RDR 2 ، پوشه حاوی RDR2.exe ، استخراج کنید. برای من C: \ Program Files \ Rockstar Games \ Red Dead Redemption 2 \ است. مطمئن شوید که .dll قدیمی را از پوشه اسکریپت ها پاک کنید. و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1 red dead redemption 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

...

مد آرتور مورگان در نقش جوکر

دانلود مد آرتور مورگان در نقش جوکر برای بازی red dead redemption 2   Arthur Morgan as The Joker   با معرفی یکی دیگر از مدهای بازی red dead redemption 2 در خدمت شما هستیم ،مد آرتور مورگان در نقش جوکر این مد توسط RedDeadModders ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : آرتور مورگان در نقش جوکر یک چهره بازطراحی کننده بازیکن اصلی ، آرتور مورگان است. با استفاده از این حالت ، چهره پیش فرض او با رنگی شبیه شخصیت شرور بتمن ، The Joker پوشانده می شود! نصب: از این لحظه ، ما از روند نصب مطمئن نیستیم زیرا بازی هنوز به طور کامل منتشر نشده است. ما اولین مد در این سایت برای RDR2 با پرونده های Arthur هستیم! ما این بخش را به روز می کنیم اما می خواهیم این پرونده را به شما دوستان ارائه دهیم تا بتوانید پیشرفت را مشاهده کنید! و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1 red dead redemption 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .