...

بوسیله مد ها و پچ ها ،
بازی خود را کامل تر کنید و از آن لذت ببرید !

شما در این بخش می توانید تمامی مد ها و پچ های منتشر شده در پارسی مد را به صورت کامل مشاهده نمایید و اقدام به دانلود همه آن ها کنید . مطالبی که در این صفحه مشاهده می کنید شامل همه مطالب وبسایت هستند .

تمامی مطالب و مد ها

تمامی مطالبی که در پارسی مد منتشر شده اند به ترتیب زمان ...

یوروتراک ۲

اتوبوس SVTU 400 VIP Brasil + داخلی ورژن 1.0

دانلود مد اتوبوس SVTU 400 VIP Brasil + داخلی ورژن 1.0 برای بازی یورو تراک 2   SVTU Jumbus 400 VIP Brasil + Interior v1.0 (1.42.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ،اتوبوس SVTU 400 VIP Brasil به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط SVTU ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این اصلاح یک مدل اتوبوس مسافربری برزیلی با کیفیت بالا را برای بازیکنان ATS / ETS2 با 2 نوع فضای داخلی و مسافران اضافه می کند. مدل اتوبوس مستقل مدل سه بعدی با کیفیت بالا نمای بیرونی دقیق با کیفیت بالا داخلی با جزئیات با کیفیت بالا مدل داخلی خود را دارد مدل صدای خود را دارد مدل دارای چرخ های خود است مدل دارای صندلی سرنشینان است روشنایی سرعت سنج پیکان و سرعت سنج را ارائه دهید شخصیت به درستی در صندلی راننده نشسته است انتخاب قدرت موتور انتخاب گیربکس و جعبه دنده انتخاب چرخ و رینگ انتخاب فضای داخلی (2 نوع) انتخاب شاسی (4 نوع) انتخاب مسافران در اتوبوس انتخاب رنگ بدنه / رنگ متالیک / پوست موقعیت صحیح لوگوی جامبوس چراغ های کار، چراغ های ترمز، چراغ های عقب، چراغ های راهنما جلو و عقب، فرمان و دنده عقب موقعیت صحیح بازیکن تنظیم خارجی وجود دارد انیمیشن درب و پنجره انیمیشن مسافران پشتیبانی از تمام عملکردهای اصلی بازی سازگار با بازی ها: ATS + ETS2 از نمایندگی Acces Mod خرید کنید و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.42 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 46
نظرات : 0
یوروتراک ۲

ماشین Range Rover Startech 2018 + داخلی ورژن 2.2

دانلود مد ماشین Range Rover Startech 2018 + داخلی ورژن 2.2 برای بازی یورو تراک 2   Range Rover Startech 2018 + Interior v2.2 (1.43.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، ماشین Range Rover Startech 2018 به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط MerTR, Salahov, VakkoTeam ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این اصلاح یک مدل SUV لوکس را برای بازیکنان ATS / ETS2 اضافه می کند. یکی از بهترین خودروهای کلاس خود و یکی از زیباترین ها به طور کلی است و رنگ انحصاری آبی بالی آن را زیباتر کرده است. تصمیم گرفته شد کیت بدنه آلمانی Startech را بگذارم، زیرا به نظر من هماهنگ ترین بود، بدون زواید. هیچ آدمی نسبت به او بی تفاوت نیست و تقریبا همه نگاهش را دنبال می کنند. مدل ماشین مستقل مدل سه بعدی با کیفیت بالا نمای بیرونی دقیق با کیفیت بالا داخلی با جزئیات با کیفیت بالا رینگ و لاستیک سه بعدی با کیفیت بالا بازتاب آینه با کیفیت بالا موقعیت صحیح دود اگزوز موقعیت صحیح پلاک مدل دارای فضای داخلی خود است مدل صدای خود را دارد مدل دارای چرخ های خود می باشد تناسب خودرو صحیح وضعیت صحیح صندلی برای مسافران چراغ های کار آینه های کار روشنایی سرعت سنج پیکان و سرعت سنج را ارائه دهید شخصیت به درستی در صندلی راننده نشسته است موقعیت صحیح آرم رنجروور مدل دارای چرخ های خود است مدل داخلی خود را دارد مدل صدای خود را دارد انتخاب چرخ (3 نوع) چراغ های کار، چراغ های ترمز، چراغ های عقب، چراغ های راهنما جلو و عقب، چراغ های فرمان و عقب. موقعیت صحیح بازیکن پشتیبانی از تمام عملکردهای اصلی بازی از نمایندگی Acces Mod خرید کنید تغییرات نسخه 2.2: سازگار با آخرین پچ بازی 1.42، 1.43 و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.42 و 1.43 یورو […]

...
Allhart

بازدید : 46
نظرات : 0
یوروتراک ۲

ویژه کامیون مرسدس AXOR 1840 MP3 ورژن 1.4

دانلود مد کامیون مرسدس AXOR 1840 MP3 ورژن 1.4 برای بازی یوروتراک 2 Mercedes-Benz Axor 1840 MP3 v1.4 By Harun Aras (1.42.x)   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، کامیون مرسدس AXOR 1840 MP3 به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط Harun Aras ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : یک کامیون با کیفیت بالا با موتور داخلی و صدا واقعی است که توسط نویسنده ترکی Harun Aras برای بازیکنان طرفداران ETS2 اضافه شده است. پشتیبانی شده توسط لوازم جانبی کابین DLC ، انیمیشن کابل ، قسمت های متحرک بدن و بسیاری پیشرفت های دیگر. مدل کامیون مستقل مدل سه بعدی با کیفیت بالا نمای بیرونی با کیفیت بالا کیفیت داخلی با جزئیات بالا رینگ با کیفیت بالا و لاستیک های سه بعدی بازتاب آینه با کیفیت بالا موقعیت دود خروجی صحیح موقعیت پلاک صحیح مدل دارای چرخ های خود است مدل دارای صدای خاص خود است مدل دارای فضای داخلی است تعلیق متحرک صندلی مسافر شخصیت به درستی در صندلی راننده نشسته است انتخاب قدرت موتور انتخاب گیربکس و گیربکس انتخاب پیکربندی چرخ ها انتخاب بدنه رنگ / رنگ فلزی / پوست موقعیت صحیح لوگوی مرسدس ارائه روشنایی سرعت سنج و سرعت سنج پیکان چراغهای جلو ، چراغهای ترمز ، چراغهای عقب ، چراغهای راهنمای جلو و عقب ، فرمان و سیگنالهای معکوس چراغ های کار موقعیت صحیح بازیکن تنظیم خارجی وجود دارد پشتیبانی از چراغ کابین پشتیبانی از لوازم جانبی کابین پشتیبانی از تریلر کابل پشتیبانی از صدای FMod پشتیبانی از انیمیشن ویندوز پشتیبانی از تمام عملکردهای اصلی بازی در نمایندگی مرسدس خرید کنید تغییرات نسخه 1.4: سازگار با آخرین وصله بازی 1.42 ؛ چراغهای جلو مدل 3D اضافه شده است. صدای نیویورن و ایر هورن اضافه شده است. و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.42 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات […]

...
مدیریت پارسی مد

بازدید : 1,845
نظرات : 2
یوروتراک ۲

ماشین BMW M760Li + داخلی ورژن 1.8

دانلود مد ماشین BMW M760Li + داخلی ورژن 1.8 برای بازی یورو تراک 2 BMW M760Li + Interior v1.8 (1.42.x) for ETS2 با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک 2 در خدمت شما هستیم ، مد ماشین BMW M760Li به تازگی برای بازی یورو تراک 2 توسط BurakTuna24, trzpro ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : اضافه شدن مد اتومبیل با کیفیت برای پخش کننده های ATS / ETS2 با فضای داخلی و صدای خاص. مد نیز سازگار و با ATS است. ماشین مسافرتی BMW 760Li for Euro Truck Simulator 2 با تجسم بالا ساخته شده است ، یک فضای داخلی اصلی با انتخاب دکوراسیون داخلی و نصب لوازم جانبی وجود دارد. از نظر فنی ، موتور شش لیتری و گیربکس هشت سرعته در دسترس هستند. مدل اتومبیل مستقل مدل سه بعدی با کیفیت بالا نمای بیرونی با کیفیت بالا داخلی با جزئیات با کیفیت بالا نسبت اتومبیل را درست کنید موقعیت صندلی های مناسب برای 4 پد چراغ های کار آینه های کار ارائه روشنایی سرعت سنج و سرعت سنج پیکان شخصیت به درستی در صندلی راننده نشسته است انتخاب موتور قدرت- انتخاب گیربکس و گیربکس انتخاب پیکربندی چرخ ها انتخاب گیربکس و گیربکس انتخاب فضای داخلی انتخاب رنگ بدنه / رنگ فلزی موقعیت صحیح لوگوی BMW چراغهای جلو ، چراغهای ترمز ، چراغهای عقب ، چراغهای راهنمای جلو و عقب ، فرمان و سیگنالهای معکوس ؛ موقعیت صحیح بازیکن ؛ پشتیبانی از تمام عملکردهای اصلی بازی لوازم جانبی کابین از نمایندگی Acces Mod خرید کنید تغییرات نسخه 1.8: سازگار با آخرین وصله بازی 1.42 ؛ رفع اشکالات نسخه قبلی طو… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.42 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 355
نظرات : 0
آمریکن تراک

کامیون سفارشی Kenworth T800 ورژن 1.2

دانلود کامیون سفارشی Kenworth T800 ورژن 1.2 برای بازی آمریکن تراک   Kenworth T800 Custom v1.2 By ReneNate (1.42.x) for ATS   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی آمریکن تراک در خدمت شما هستیم ، کامیون سفارشی Kenworth T800 به تازگی برای بازی امریکن تراک توسط ReneNate, Other Authors ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : مد کامیون با کیفیت بالا با تغییرات سفارشی ارائه شده توسط نویسنده ReneNate برای بازیکنان ATS. دارای تعداد زیادی شاسی، چندین کابین و بسیاری از لوازم جانبی. مود همچنین دارای یک تریلر کمپرسی، بار خراب و خراب کننده نجات سنگین است. مدل کامیون مستقل مدل سه بعدی با کیفیت بالا نمای بیرونی دقیق با کیفیت بالا داخلی با جزئیات با کیفیت بالا صندلی های سرنشینان مدل دارای چرخ های خود است مدل صدای خود را دارد مدل داخلی خود را دارد روشنایی سرعت سنج پیکان و سرعت سنج را ارائه دهید قسمت های انیمیشن در فضای داخلی شخصیت به درستی در صندلی راننده نشسته است انتخاب پیکربندی چرخ ها انتخاب رنگ بدن / رنگ متالیک / پوست انتخاب گیربکس، گیربکس انتخاب موتور قدرت انتخاب کابین انتخاب شاسی انتخاب فضای داخلی موقعیت صحیح لوگوی کنورث موقعیت صحیح بازیکن چراغ های کار، چراغ های ترمز، چراغ های عقب، چراغ های راهنما جلو و عقب، فرمان و دنده عقب تیونینگ و لوازم جانبی موجود پشتیبانی از DLC لوازم جانبی کابین پشتیبانی از تریلر کابل. پشتیبانی از تمام عملکردهای اصلی بازی از نمایندگی Kenworth یا Acces Mod خرید کنید تغییرات نسخه 1.2: سازگار با آخرین پچ بازی 1.42.x. تصحیح خطا. و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.42 آمریکن تراک تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 15
نظرات : 0
آمریکن تراک

کامیون Freightliner Cascadia 2015 + داخلی ورژن 1.0

دانلود مد کامیون Freightliner Cascadia 2015 + داخلی ورژن 1.0 برای بازی آمریکن تراک   Freightliner Cascadia 2015 + Interior v1.0 (1.43.x) for ATS   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی آمریکن تراک در خدمت شما هستیم ، کامیون Freightliner Cascadia 2015 به تازگی برای بازی امریکن تراک توسط CH4SE ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این اصلاح یک نسخه در مقیاس یک کامیون واقعی را برای بازیکنان ATS اضافه می کند. همراه با داخلی اصلی، صدا و لوازم جانبی مختلف تنظیم. مدل کامیون مستقل مدل سه بعدی با کیفیت بالا نمای بیرونی دقیق با کیفیت بالا داخلی با جزئیات با کیفیت بالا رینگ و لاستیک سه بعدی با کیفیت بالا بازتاب آینه با کیفیت بالا موقعیت صحیح دود اگزوز موقعیت صحیح پلاک مدل داخلی خود را دارد مدل صدای خود را دارد مدل دارای چرخ های خود است انتخاب قدرت موتور (14 موتور) انتخاب گیربکس و جعبه دنده (13 گیربکس) انتخاب رنگ بدنه / رنگ متالیک انتخاب چرخ و رینگ انتخاب کابین (2 نوع) صندلی سرنشین شخصیت به درستی در صندلی راننده نشسته است موقعیت صحیح آرم Freightliner روشنایی سرعت سنج پیکان و سرعت سنج را ارائه دهید چراغ های کار، چراغ های ترمز، چراغ های عقب، چراغ های راهنما جلو و عقب، فرمان و دنده عقب چراغ های کار آینه های کار موقعیت صحیح بازیکن عناصر تنظیم خارجی وجود دارد پشتیبانی از تریلر کابل پشتیبانی از لوازم جانبی کابین پشتیبانی از تمام عملکردهای اصلی بازی از نمایندگی Freightliner یا Acces Mod خرید کنید و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.42 و 1.43 آمریکن تراک تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 12
نظرات : 0
آمریکن تراک

اتوبوس SVTU 400 VIP Brasil + داخلی ورژن 1.0

دانلود مد اتوبوس SVTU 400 VIP Brasil + داخلی ورژن 1.0 برای بازی آمریکن تراک   SVTU Jumbus 400 VIP Brasil + Interior v1.0 (1.42.x) for ATS   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی آمریکن تراک در خدمت شما هستیم ، اتوبوس SVTU 400 VIP Brasil به تازگی برای بازی امریکن تراک توسط SVTU ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این اصلاح یک مدل اتوبوس مسافربری برزیلی با کیفیت بالا با 2 نوع فضای داخلی و مسافران را اضافه می کند. مدل اتوبوس مستقل مدل سه بعدی با کیفیت بالا نمای بیرونی دقیق با کیفیت بالا داخلی با جزئیات با کیفیت بالا مدل داخلی خود را دارد مدل صدای خود را دارد مدل دارای چرخ های خود است مدل دارای صندلی سرنشینان است روشنایی سرعت سنج پیکان و سرعت سنج را ارائه دهید شخصیت به درستی در صندلی راننده نشسته است انتخاب قدرت موتور انتخاب گیربکس و جعبه دنده انتخاب چرخ و رینگ انتخاب فضای داخلی (2 نوع) انتخاب شاسی (4 نوع) انتخاب مسافران در اتوبوس انتخاب رنگ بدنه / رنگ متالیک / پوست موقعیت صحیح لوگوی جامبوس چراغ های کار، چراغ های ترمز، چراغ های عقب، چراغ های راهنما جلو و عقب، فرمان و دنده عقب موقعیت صحیح بازیکن تنظیم خارجی وجود دارد انیمیشن درب و پنجره انیمیشن مسافران پشتیبانی از تمام عملکردهای اصلی بازی سازگار با بازی ها: ATS + ETS2 از نمایندگی Acces Mod خرید کنید و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.42 آمریکن تراک تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 9
نظرات : 0

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .