...

بوسیله مد ها و پچ ها ،
بازی خود را کامل تر کنید و از آن لذت ببرید !

شما در این بخش می توانید تمامی مد ها و پچ های منتشر شده در پارسی مد را به صورت کامل مشاهده نمایید و اقدام به دانلود همه آن ها کنید . مطالبی که در این صفحه مشاهده می کنید شامل همه مطالب وبسایت هستند .

تمامی مطالب و مد ها

تمامی مطالبی که در پارسی مد منتشر شده اند به ترتیب زمان ...

یوروتراک ۲

مد خراش روی شیشه جلو ورژن 2.0

دانلود مد خراش روی شیشه جلو ورژن 2.0 برای بازی یورو تراک 2   Scratches on windshield V2.0 for ets2 1.44   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، مد خراش روی شیشه جلو به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط Kororuz ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این مد به شما این فرصت را می دهد که شیشه جلوی کامیون خود را خراش دهید که واقع گرایی خاصی به شما می دهد. اینها خراش هستند، بدون ترک هستند، بنابراین این مد به سبکی محجوب ساخته شده است و نشان دهنده نوعی آزمایش است. مد به نسخه 2.0 ارتقا یافته است. کانال آلفای بافت اسکرچ تغییر کرده است. سه سطح خراش نیز ظاهر شد. بنابراین، ساختار اصلاح تغییر کرده است: فایل اصلی SoG_ETS2_2.0.scs سطح خراش پایین SoG_ETS2_2.0_Low.scs سطح خراش متوسط SoG_ETS2_2.0_Medium.scs سطح خراش بالا SoG_ETS2_2.0_High.scs یکی از سه سطح فایل باید بالا باشد. روی تصویر سطح پایینی دارد به عنوان مکان یاب برای اصلاح، مکان یاب مسئول طرح ریزی قطرات روی شیشه جلو انتخاب شد. نگران نباشید، باران در جای خود باقی ماند، برف پاک کن ها مانند ساعت کار می کنند (من خودم شگفت زده شدم). بنابراین، این مد هیچ یک از اسلات های رزرو شده برای لوازم جانبی داخلی را اشغال نمی کند. به قیمت 1 دلار از فروشگاه خریداری شده است. این اصلاح شامل تمام کامیون های SCS می شود اما همچنین شامل موارد زیر است: فورد FMAX مرسدس آکسور اسکانیا R700 صورت فلکی VW پک P G R S نسل بعدی اسکانیا و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.44 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 9
نظرات : 0
یوروتراک ۲

ویژه داشبورد کامیپوتری برای اسکانیا S 2016 ورژن 1.9

دانلود مد فوق العاده داشبورد کامیپوتری برای اسکانیا S 2016 ورژن 1.9 برای بازی یورو تراک 2   Scania S Dashboard Computer v1.9 by Piva (1.44.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، داشبورد کامیپوتری برای اسکانیا S 2016 به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط piva ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : بافت ثابت با برچسب “کیسه هوا”. بافت های ثابت با آرم اسکانیا روی فرمان. برخی از بهبودهای بافت انیمیشن فرمان 1800 درجه به عنوان addon اضافه شده است. باید اولویت بیشتری نسبت به حالت اصلی داشته باشد. انیمیشن های پدال اضافه شده است. با تشکر فراوان از AlexeyP برای به روزرسانی مدل. کیفیت بالا فوق العاده با کیفیت زیبایی بی نظیر برای داشبورد کامیون تغییرات نسخه 1.9: اضافه شدن زمان استراحت و زمان تخمینی برای رسیدن به آخرین صفحه فونت “piva” را جایگزین کرد که دیگر با 1.44 سازگار نبود و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.44 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 9,201
نظرات : 0
یوروتراک ۲

ویژه سیستم تعلیق فعال برای تمامی کامیون ها ورژن 6.4.1

دانلود مد سیستم تعلیق فعال برای تمامی کامیون ها ورژن 6.4.1 برای بازی یورو تراک 2   Revamped Dynamic Suspension v6.4.1 (1.44.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک 2 در خدمت شما هستیم ، مد سیستم تعلیق فعال برای تمامی کامیون ها به تازگی برای بازی یورو تراک 2 توسط TheTiger, SCS Software ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این مد باعث میشود که فرمان شما با حرکات خود واقعیت بیشتری را به بازی تزریق کند کیفیت بالا حجم مناسب بدون مشکل اجرایی کارایی بالا مد مناسب برای واقع گرایی تغییرات در v6.4.1:  بهبود یافته برای FFB (فرمان تکان نمی خورد)  کاهش حرکت سیستم تعلیق شاسی  کاهش زاویه شیب جلو کابین (در حین ترمز)  کاهش سفر تعلیق کابین  کاهش ضریب میرایی کابین  کاهش چرخش کابین (ترمز کامل / توقف کامیون) کاهش مقاومت هوا (در نتیجه مقادیر واقعی برای میانگین مصرف سوخت) افزایش ضریب قدرت ترمز افزایش قدرت میرایی تعلیق افزایش سفتی ضد غلتش/میله نوسان  افزایش زبری مواد لاستیک (کاهش لغزندگی در شرایط مرطوب در منحنی ها)  افزایش میرایی تغییر شکل لاستیک برای فاکتور جانبی (کاهش لغزندگی در شرایط مرطوب در منحنی ها)  تمام شاسی های کامیون بازسازی شده است  رفع نادرست محور بالابر برای بالابر وسط و بالابر برچسب و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.44 بازی یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 2,033
نظرات : 0
یوروتراک ۲

ویژه نقشه Road to Asia ورژن 1.3.1

دانلود مد نقشه Road to Asia ورژن 1.3.1 برای بازی یورو تراک 2   Road to Asia Map v1.3.1 (1.44.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، نقشه Road to Asia به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط TerraMaps ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : مدتهاست که شریک TerraMaps است. با منابع ترکیبی و ذهن روشن در همه بخشها که به عنوان یک واحد گرد هم می آیند. ما راهی شگفت انگیز به آسیا ارائه می دهیم و با انتشار آن سخت کار می کنیم! -با این به روز رسانی RtAsia دو شهر مرزی در افغانستان ، بقیه ترکمنستان ، گسترش این کشور تکمیل می شود ، و در حال حاضر ، یک کشتی به منطقه جدید منحصر به فرد نقشه: کره ها. ترکمنستان با 12 شهر افغانستان با 2 شهر کره جنوبی با سه شهر کره شمالی با 4 شهر آموزش نصب : تمامی فایل ها منتشر شده برای نقشه را دانلود کرده سپس به صورت تک تک از حالت فشرده خارج کنید مد ها را با فرمت .scs داخل پوشه مد در مسیر My Documents\Euro Truck Simulator 2 پوشه مد کپی کنید به داخل بازی رفته و وارد بخش مد منجیر شوید طبق تصویری که در گالری مطلب هست مدهارو فعال کنید و در آخر فایل کمکی را فعال کنید وارد بازی بشید و لذت ببرید . تغییرات نسخه 1.3.1 : سازگاری به روز شده برای ETS2 1.44 پلاک های خودرو از جمله پلاک های محلی چینی ارتقا یافته است  ماشین پلیس هاموی که در افغانستان و همچنین ترافیک هوش مصنوعی اقتباس شده است  اشکالات از 1.3 وصله شده است  اضافه شدن مناطق Chongju و Sinuiju گم شده از 1.3  اضافه شدن زن پلیس راهنمایی و رانندگی کره شمالی در پیونگ یانگ علائم راه با کیفیت بالاتر و شبه فاصله ارتقا یافته است  فونت کره جنوبی به […]

...
Allhart

بازدید : 1,761
نظرات : 20
یوروتراک ۲

کامیون Volvo VNL 670 ورژن 1.6.5

دانلود مدکامیون Volvo VNL 670 ورژن 1.6.5 برای بازی یورو تراک 2   Volvo VNL 670 v1.6.5 by Aradeth (1.44.x) for ETS2 با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، کامیون Volvo VNL 670 به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط Aradeth, Kriechbaum, Piva, ohaha, RJL, AlexeyP, Martinezio, Ventyres, ZilpZalp, Nordisch,cZak, Samson, Scania124L, loogie, kamaz, Snekko, TruckManiac, Malcom37,Peerke 145, vovangt4 ,AU44, None, Big Bob, SCS Software, Digital X ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : تا حد امکان با دقت طراحی شده است، مدل سه بعدی به طور کامل ویژگی های یک نمونه اولیه واقعی را منعکس می کند، و بافت ها دارای وضوح HQ هستند. هنگام خرید ولوو VNL 670 جدید در داخل کابین، باید کیت بدنه و واحدهای مناسب را انتخاب کنید که زمان زیادی را صرف می کند. این مد کاملاً نمایندگی مجازی خودروی ولوو را با کامیون دیگری تکمیل می کند که کیفیت آن کمتر از کیفیت ارائه شده در بازی Euro Truck Simulator 2 نیست، این بار ما در مورد کاپوت Volvo VNL 670 صحبت می کنیم. این کامیون توسط مهندسان برجسته این شرکت با در نظر گرفتن دستاوردهای طراحان خارج از کشور و اروپایی توسعه یافته است، در نتیجه VNL 670 یک شاسی و یک کابین از ولوو و سایر قطعات و مجموعه ها را از سازندگان آمریکایی تجهیزات سنگین دریافت کرد. .  مدل کامیون مستقل  مدل سه بعدی با کیفیت بالا  نمای بیرونی با جزئیات با کیفیت بالا  داخلی با جزئیات با کیفیت بالا  رینگ و لاستیک سه بعدی با کیفیت بالا  بازتاب آینه با کیفیت بالا  موقعیت صحیح دود اگزوز  موقعیت صحیح پلاک  مدل دارای صندلی سرنشین است  مدل داخلی خود را دارد  مدل صدای خود را دارد  مدل دارای چرخ های خود است  روشنایی سرعت سنج پیکان و سرعت سنج را ارائه دهید  قسمت های انیمیشن در فضای داخلی  شخصیت به درستی در صندلی راننده […]

...
Allhart

بازدید : 719
نظرات : 0
یوروتراک ۲

مجموعه چرخ برای تریلر های شخصی ورژن 1.1

دانلود مد مجموعه چرخ برای تریلر های شخصی ورژن 1.1 برای بازی یورو تراک 2   Abasstreppas Wheelpack for Ownership Trailers v1.1 (1.44.x)   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، مجموعه چرخ برای تریلر های شخصی به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط Abasstreppas ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : یک بسته عالی از چرخ ها و لوازم جانبی برای تریلر در ETS 2. برای استفاده از این چرخ ها، باید ثبت تریلر خود را تغییر دهید. نحوه انجام همه اینها در دستورالعمل ها به تفصیل آمده است. استفاده از این چرخ ها در تریلر ترافیکی هوش مصنوعی توصیه نمی شود. همه دیسک ها از مدل با کیفیت بالا هستند. چرخ های جدید روی تریلرهای خریداری شده نصب شده است. 18 دیسک؛ 5 لاستیک؛ 12 کلاه؛ 14 بوش؛ 15+ آجیل؛ مدل های دقیق تغییرات نسخه 1.1: سازگار با آخرین پچ بازی 1.44 و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.44 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 816
نظرات : 0
یوروتراک ۲

ویژه نقشه Rusmap ورژن 2.44

دانلود مد نقشه Rusmap ورژن 2.44 برای بازی یورو تراک 2 RusMap v2.44 (1.44.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، نقشه Rusmap به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط [email protected], Sergey061 ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : نقشه بسیار مفصلی است و مدتهاست توسط کاربران بازی مورد پسند قرار گرفته است. بسیاری از رانندگان کامیون در زندگی واقعی کشور را دور و بر سفر کرده اند! از بسیاری از شهرها در رفت و آمد یا محل کار دیدن کرد. شاید برای برخی از رانندگان این نقشه نوستالژی باشد ، برای کسی که تازه شروع کار است ، اما مهمتر از همه هر یک از ما به یک ستایش کننده نقشه RusMap تبدیل شده ایم! RusMap v2.4.1 آخرین نقشه بروزرسانی بازی بازی Euro Truck Simulator 2 1.40.x است که دارای ساختار سطح جاده وسیع با شهرها و شهرهای زیبا و دقیق است. در روسیه 57 شهر کامل با زیرساخت ها ، شرکت های حمل و نقل و جاذبه ها وجود دارد. شهرهای کمتری در بلاروس 18 وجود دارد که در حال حاضر در RusMap وجود دارند. نویسندگان نقشه RusMap روسی برای Euro Truck Simulator 2 از مدلهای با کیفیت اجسام و بافتهای با وضوح بالا استفاده کردند ، ساختمانهای واقعی و چشم اندازها در شهرها واقع شده اند ، واقع گرایی بیشتر در ورونژ در ورودی از ساحل راست قابل توجه است. به پل Vogresovsky ، و در Volgograd ، در نزدیکی بنای معماری سرزمین مادری. ده ها مسیر همه این شهرک ها را به هم متصل می کند و در امتداد این جاده ها محموله های مختلف را با کامیون های مورد علاقه خود حمل می کنید. در بسیاری از موارد ، سطح جاده به گونه ای ساخته نشده است که سفر را به شرایط واقعی نزدیک کند. تعداد زیادی بافت و اشیاء اضافی برای انتقال ویژگی های […]

...
Allhart

بازدید : 4,117
نظرات : 20
یوروتراک ۲

کامیون GAZ 3307-3308 + داخلی ورژن 4.1

دانلود مد کامیون GAZ 3307-3308 + داخلی ورژن 4.1 برای بازی یورو تراک 2   GAZ 3307-3308 + Interior v4.1 (1.44.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، کامیون GAZ 3307-3308 به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط Sergey Vinogradov, RNV_Nik1 ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : مدل کامیون روسی با کیفیت بالا در 2 نسخه با تریلرهای خاص ، صدا ، فضای داخلی و فیزیک بسیار واقع گرایانه. یک کامیون داخلی با ظرفیت حمل 4.5 تن است که در اواسط دهه 80 در اتحاد جماهیر شوروی شوروی توسعه یافت و دو سال قبل از فروپاشی اتحادیه وارد تولید انبوه شد. جایگزین کامیون منسوخ شده اما بسیار محبوب GAZ-52 (53) شد ، نسل چهارم کامیون های با حجم متوسط ​​GAZ دارای یک کابین جدید با اشکال خرد شده ، یک موتور V8 ZMZ-511 با 125 اسب بخار است. بی ادعایی را نسبت به کیفیت سطح جاده حفظ کرد. مدل کامیون مستقل مدل سه بعدی با کیفیت بالا نمای خارجی با جزئیات با کیفیت بالا فضای داخلی دقیق با کیفیت بالا مدل داخلی دارد مدل صدای خاص خود را دارد مدل دارای چرخ های مخصوص به خود استانتخاب قدرت موتور (5 نوع) انتخاب گیربکس و گیربکس انتخاب پیکربندی چرخ ها انتخاب شاسی (3 نوع) انتخاب رنگ بدنه / رنگ فلزی صندلی مسافر شخصیت به درستی در صندلی راننده نشسته است موقعیت صحیح آرم GAZ روشنایی سرعت سنج و سرعت سنج فلش را ارائه دهید چراغهای جلو کار ، چراغهای ترمز ، چراغهای عقب ، چراغهای جلو و عقب ، فرمان و سیگنالهای معکوس چراغ های کار آینه کار موقعیت صحیح بازیکن تنظیم خارجی وجود دارد پشتیبانی از کابین لوازم جانبی DLC پشتیبانی از صدای FMod پیکربندی بارهای خود را داشته باشید پشتیبانی از تمام عملکردهای اصلی بازی خرید از نمایندگی Acces Mod تغییرات نسخه 4.1 توسط AJIEHA:  سازگار با آخرین […]

...
Allhart

بازدید : 177
نظرات : 0
یوروتراک ۲

نقشه Pomezania ورژن 1.4

دانلود مد نقشه Pomezania ورژن 1.4 برای بازی یورو تراک 2   Pomezania Map v1.4 by pawulonn1 (1.44.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، مد نقشه Pomezania به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط pawulonn1 ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این برنامه نقشه ای در مقیاس 1: 1 را برای بازیکنان ETS2 در آب و هوای لهستان اضافه می کند. قشه بسیار دقیق ، دارای جاده های جدید ، علائم ، ترافیک و موارد دیگر است. نقشه اصلی از پروژه Grand Utopia منتقل شده است. نقشه مستقل ؛ برای انتخاب یک نمایه جدید و “pomezania.mbd” نیاز است. تمام DLC ها نقشه مورد نیاز برای کار نقشه را گسترش می دهند. آب و هوای لهستانی ، روستاها ، شهرها ، جاده ها ؛ نقشه دقیق. تغییرات در v1.4:  سازگار با آخرین پچ بازی 1.44.   اضافه شدن پشتیبانی از حالت کاروان.   ثابت “نور” در علائم جاده “تخته”. و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.44 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 532
نظرات : 0
یوروتراک ۲

ویژه نقشه مجارستان ورژن 0.9.28c

دانلود مد نقشه مجارستان ورژن 0.9.28 برای بازی یورو تراک 2 Hungary Map v0.9.28d Updated by Indian56 (1.44.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک 2 در خدمت شما هستیم ، نقشه مجارستان به تازگی برای بازی یورو تراک 2 توسط Frank007, Indian56, Retoucher, Gumikacsa, SCS Software, FLD ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : نقشه بزرگ مجارستان با تعداد زیادی از شهرها. به کره چشم با مکان های زیبا پر شده است. بسیار واقع گرایانه و غنی از اشیا. اصلاحات مستقل نقشه برای Euro Truck Simulator 2 ، شامل نمایشی در حال اجرا ، با مقیاس 1: 3 از سیستم راه مجارستان همانطور که در حدود سال 2002 وجود داشته است. این نقشه اکنون بسیار چشمگیر به نظر می رسد و یک محصول تمام عیار است. همه چیز با روح انجام می شود و بنابراین کاوش در سرزمین بسیار جالب است. هر بخش با جزئیات کار شده است ، هزاران کیلومتر از مسیر با جزئیات اضافی تزئین شده است ، کل منطقه با جزئیات عالی ترسیم شده است ، بنابراین در طول سفر دو بخش مشابه نخواهید یافت. این شهرها به سبک مشخصی از سکونتگاه های کوچک ساخته شده اند که در مجارستان دیده می شوند. نقشه در مقیاس 1: 3 ساخته شده است. حدود 300 شهر بزرگ و کوچک ؛ هزاران کیلومتر راه ؛ مبادلات منحصر به فرد و اشیا other دیگر. شرکتهایی که تخلیه آنها در آنها دشوار خواهد بود ؛ سازگار با نسخه نسخه 1.38.x بازی. تغییرات در v0.9.28c:  سازگار با آخرین پچ بازی 1.44.  محتوای جدیدی اضافه نشده است. و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.44 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 1,797
نظرات : 4

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .