نقشه Midwest Expansion ورژن 1.6.2

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

دانلود مد نقشه Midwest Expansion ورژن 1.6.2 برای بازی امریکن تراک Midwest Expansion v1.6.2 1.40 با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی امریکن تراک در خدمت شما هستیم ، مد نقشه Midwest Expansion به تازگی برای بازی امریکن تراک توسط Jacemeister  ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به :
  • نیازمند آخرین نسخه مد Coast to Coast
  • صد های کیلومتر جاده های جدید در شهرهای Illinois, Indiana, Kentucky, Missouri, Wisconsin, Michigan, Ohio, Nebraska, Kansas, and Oklahoma
  • بیش از 20 شهر جدید
  • چندین شهر کامل
  • کیفیت بالا
و... اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.40 بازی امریکن تراک تست شده است و مشکلی ندارد ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

نسخه های سازگار

مد یا پچ مورد نظر تنها بر روی نسخه هایی که درج شده اند قابل فعال سازی و اجرا می باشد و بهتر است قبل از دانلود نسخه بازی خود را با نسخه های قابل استفاده مقایسه کنید .

1.40

دانلود مد

دانلود مد و پچ توسط سیستم پارسی مد من صورت می پذیرد و شما باید یک حساب فعال داشته باشید . هر مد یا پچ شامل لینک های دانلود مختلف و از سرور های مختلفی است که با مشاهده آن ها می توانید اقدام به دانلود نمایید .

مستقیم - سرور Midwest_Expansionv0.162.scs
ModsFire
42 مگابایت
اصلی

مستقیم - سرور Midwest_Expansionv0.162.scs
ShareMods
42 مگابایت
اصلی

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

آمریکن تراک
آمریکن تراک

دانلود مد آمریکن تراک ، دانلود مد بازی ، بازی  ، دانلود مد کامیون برای  ...

مشاهده دسته
نقشه ها
آمریکن تراک

عنوانی محبوب و بسیار هیجان انگیز برای دوست داران ماشین های سنگین و کامیون ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

پیشنهاد به شما

مد های مرتبط و پیشنهادی به شما

...

بسته موتور CAT 3408 ورژن 1.2

دانلود مد بسته موتور CAT 3408 ورژن 1.2 برای بازی آمریکن تراک   CAT 3408 Engines Pack v1.2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی آمریکن تراک در خدمت شما هستیم ، بسته موتور CAT 3408 به تازگی برای بازی آمریکن تراک توسط eelDavidGT & vsTerminus & gm16v149 & Kapitan Kriechbaum ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این مود صداهای یک موتور هشت سیلندر کاترپیلار ، مدل 3408 V8 ، با واقعی ترین اندازه گیری گشتاور ممکن را میکند بهبود صدای موتور (همچنین برای 1.40 بتا نیز کاربردی است) این شامل احتراق الکترونیکی موتور است. مطابق با الزامات SCS بر روی نسخه های 1.39 سازگار شده و بعداً در FMod ساخته شده است. هفت گزینه اسب بخار برای این موتور از 400 اسب بخار تا 800 اسب بخار خواهید یافت. همچنین شامل یک گیربکس 15 سرعته مرکب با 6 گزینه نسبت نهایی درایو (از وانیل 3.23 تا 4.63) 7 عدد موتور و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.39 آمریکن تراک تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

...

بسته صدای موتور Detroit Diesel سری 60 ورژن 2.1

دانلود مد بسته صدای موتور Detroit Diesel سری 60 ورژن 2.1 برای بازی آمریکن تراک   Detroit Diesel 60 Series Sound & Engine Pack v2.1   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی آمریکن تراک در خدمت شما هستیم ، بسته صدای موتور Detroit Diesel سری 60 به تازگی برای بازی آمریکن تراک توسط Zeemod ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : با افتخار بسته صدا و موتور Detroit Diesel 60 Series را معرفی می کنیم. همه اصوات از یک Freightliner FLD120 با موتور سری 60 مجهز به اگزوز مستقیم و صدا خفه کن با تقریبا 6 دیدگاه داخلی از جمله میکروفون های نصب شده در موتور ، اگزوز و در کابین ضبط شده است. تنظیمات صدا دارای منحنی های میرایی متوسط ​​برای موتور و اگزوزها است ، به این معنی که صدای هر منبع صدا در فواصل مختلف یا هنگام عبور خودرو از دوربین متفاوت شنیده می شود. این بسته فقط شامل صداهای موتور است. صداهای دیگری شامل نمی شود. بیشا زا 10 موتور پشتیبانی از کامیون های Kenworth T680 Kenworth W900L Peterbilt 389 Peterbilt 579 International Lonestar Western Star 49X Freightliner Cascadia 2019   و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.39 آمریکن تراک تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .