نقشه Hof Bergmann ورژن 1.0.0.8

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

 دانلود مد نقشه نقشه Hof Bergmann ورژن 1.0.0.8 برای بازی فارمینگ 19
Hof Bergmann Map v1.0.0.8 by Farmer_Andy for FS19  با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی فارمینگ 19 در خدمت شما هستیم ،نقشه Hof Bergmann به تازگی برای بازی فارمینگ 19 توسط Farmer Andy, Ifkonator ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به :
 • حومه ای زیبا در زیر یک مزرعه با جزئیات بسیار کوچک.
 • شروع با یک PDA به خوبی طراحی شده با آیکون های جدید و پایان دادن به بسیاری از ساختمان ها و چشم انداز زیبا.
 • 15 مزرعه و چند علفزار ؛
 • بسیاری از نقاط فروش ؛
 • عوامل مختلف
 • کارت برای انواع فعالیت ها مناسب است.
 • ترافیک و عابران پیاده.
 • بایگانی باید بسته بندی شود. در داخل خود کارت و بسیاری از حالت های پیشنهادی توصیه می شود که به دلخواه وصل می شوند.
محتوای بسته:
 • نقشه برگمان مزرعه
 • Hof Bergmann Map - BaleStorage Addon (توجه فقط در SP کار می کند)
 • وسایل نقلیه مختلف استارت
تغییرات در v1.0.0.8:
 • تعیین فروشگاه نی در بالای خوک نادرست بود. این اصلاح شده است
 • متن عنوان l10n از فروشگاه بطری گاز نادرست است و بنابراین به درستی نمایش داده نمی شود
 • دوربین های سرعت را می توان طبق معمول دوباره غیرفعال کرد
 • ماموریت گونی در تجارت گاو اصلاح شده است
 • چراغ ثابت کارخانه تولید بیودیزل
 • سیلفی (خرد شده) در نمای کلی قیمت وارد شده است زیرا در تجارت گاو قابل فروش است
 • متن توضیحات در تریلر گاو Michieletto AM19 گمشده موجود نیست ، این اصلاح شد
 • عکس برگردان شناور را در هوا بردارید
 • اتصالات شیلنگ گلخانه ها ثابت شد (فقط با یک بازی پس انداز جدید دوباره در دسترس است ، در غیر این صورت ابتدا از پر کردن ماشه استفاده کنید.)
 • نوع جدیدی برای روغن پخت و پز (قدیمی) اضافه شده است ، این اکنون هنگام جمع آوری از مخازن Ibc در مسافرخانه و غیره استفاده می شود
 • (مانع از فروش مجدد روغن پخت و پز جمع آوری شده شما می شود)
 • "هشدار: FillType 'nil" برای غذا تعریف نشده است گروههای "SHEEP". بی توجهی به آن! "رفع شد
 • چغندرقند از مخلوط کن خوراک خوک برداشته شد (تولید خوراک خوک از چغندرقند مرسوم نیست)
 • نام چغندرقند Big Bags موجود نبود.
 • اشتباه تایپی به نام روغن نباتی اصلاح شده است
 • مخازن قابل خریداری IBC با RubinTT ، کود مایع و علف کش اکنون خالی می شوند
و... اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.7 فارمینگ 19 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

نسخه های سازگار

مد یا پچ مورد نظر تنها بر روی نسخه هایی که درج شده اند قابل فعال سازی و اجرا می باشد و بهتر است قبل از دانلود نسخه بازی خود را با نسخه های قابل استفاده مقایسه کنید .

1.7

دانلود مد

دانلود مد و پچ توسط سیستم پارسی مد من صورت می پذیرد و شما باید یک حساب فعال داشته باشید . هر مد یا پچ شامل لینک های دانلود مختلف و از سرور های مختلفی است که با مشاهده آن ها می توانید اقدام به دانلود نمایید .

برای مشاهده لینک های دانلود باید وارد سایت شوید .

توجه کنید : اگر در هر مرحله از دانلود دچار اشکال شدید ، می توانید به بخش سوالات متداول و اشکال یابی دانلود پارسی مد مراجعه کنید و اشکالات خود را حل نمایید تمامی این قبیل مشکلات با آموزش کامل رفع آن ها در بخش اشکال یابی پارسی مد قرار داده شده اند .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

فارمینگ 2019
فارمینگ ۲۰۱۹

یکی از پر طرفدار ترین بازی های شبیه ساز بعد از بازی یوروتراک 2 قطعا بازی ...

مشاهده دسته
نقشه ها
فارمینگ ۲۰۱۹

فارمینگ ۲۰۱۹ یک بازی شبیه سازی فارمر نوین برای مزرعه است که دارای جذابیت ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

پیشنهاد به شما

مد های مرتبط و پیشنهادی به شما

...

نقشه Eastern ورژن 1.0

دانلود مد نقشه Eastern ورژن 1.0 برای بازی فارمینگ 19   Eastern Map v1.0 By RajotGPLAY for FS19   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی فارمینگ 19 در خدمت شما هستیم ،نقشه Eastern به تازگی برای بازی فارمینگ 19 توسط RajotGPLAY ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این نقشه دارای نقشه نقشه برداری شده 1 تا 1 از اروپای مرکزی است. این نقشه فضای شگفت انگیز و منحصر به فردی از مزارع کوچک و متوسط با امکان گسترش دارد. نقشه 4 برابر بزرگتر از نقشه های اصلی است که ما از FS19 می شناسیم. سازگاری کامل با SEASONS mod سازگاری کامل با MAIZE PLUS Multiterrain (360) پشتیبانی از Precision Farming 11 مزرعه قابل پخش (چند نفره آماده) 329 زمینه (از جمله چمنزارها) محصولات جدید: شبدر ، یونجه ، چاودار ، تریتیکاله ، کلم ، هویج ، چمن بذر ، چمن دانه ، چمن مرتع) درها و لامپ های متحرک صداهای جدید روی نقشه بافت های جدید: محصولات ، مزارع و زمین ترافیک اصلاح شده پمپ بنزین ها در کشاورزان محلی کارخانه بیوگاز اره برقی نقطه فروش دو دانه خرید چغندر ، سیب زمینی ، هویج و کلم خرید کاه ، تخم مرغ ، شیر نقطه آب و آهک رایگان ماشین آلات برای شروع جنگل های بزرگ و کوچک و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.7 فارمینگ 19 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

...

اسکرپیت رانندگی اتوماتیک ورژن 1.1.1.2

دانلود مد اسکرپیت رانندگی اتوماتیک ورژن 1.1.1.2 برای بازی فارمینگ 19   AutoDrive Script Mod v1.1.1.2 by Stephan-S for FS19   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی فارمینگ 19 در خدمت شما هستیم ،اسکرپیت رانندگی اتوماتیک به تازگی برای بازی فارمینگ 19 توسط Stephan-S ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : به شما امکان می دهد شبکه ای از وسایل نقلیه را برای وسایل نقلیه برای Farming Simulator 2019 ایجاد کنید. این وسیله نقلیه بدون مشارکت شما منتقل خواهد شد. پس از راه اندازی ، می توانید به یک تراکتور که در هر نقطه از شبکه ایستاده است ، بگویید تا به هر نقطه ای مانند مغازه ، میدان 1 یا یک نقطه فروش برود.با پیش تنظیم AutoDrive ، می توانید سفارشاتی را برای کسانی که در هر منطقه دارای شبکه کوتاه مدت هستند سفارش دهید. به این ترتیب می توانید دستگاه را به هر نقطه (به نقطه فروش ، میدان جداگانه ، فروشگاه و …) ارسال کنید. تغییرات در v1.1.1.2: درست شد: در SP هیچ مکانی برای پارکینگ اختصاص داده نمی شود مسیریابی دیگر نباید مسیرهایی با زاویه بالای 90 درجه ایجاد کند پس از تخلیه و بستن تریلر ، رانندگان باید بلافاصله رانندگی را شروع کنند خطاهای ورود به سیستم هنگام راه اندازی هنگامی که هیچ کمکی رایگان در دسترس نبود ، ثبت شد هنگام رانندگی دوربین در نمای داخلی به زمین لغزید. از طریق یک سالن TWEAKS: تخلیه سریعتر وسیله نقلیه اختصاص داده شده خود را خاموش می کنند در حال حاضر تخلیه بار در مزرعه باید سریعتر به ماشین برداشت برسد تخلیه بار مجاز به نوبت بیشتر در زمین است تخلیه کننده هنگام حرکت معکوس تریلر را مستقیم نگه می دارد (صفحه های صفحه قفل شده اند ، بدون تغییر چندین تریلر نسبت به قبل تغییر نمی کند) تخلیه کننده می تواند بجای اینکه ابتدا پشتیبان گیری کرده و منتظر بماند تا ماشین برداشت (چرخش مخصوص ماشین) […]


...
Allhart

...

کامیون کمپرسی Volvo A40G ورژن 1.1

دانلود مد کامیون کمپرسی Volvo A40G ورژن 1.1 برای بازی فارمینگ 19   Volvo A40G FS Dump Truck v1.1 for FS19   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی فارمینگ 19 در خدمت شما هستیم ،کامیون کمپرسی Volvo A40G ورژن 1.0 به تازگی برای بازی فارمینگ 19 توسط MyGameSteam, Daniel Toma, TMP Simulation, Shaidiestorc5673, Knottypine ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این تغییرات برای بازیکنان کشاورزان در FS2019 یک کامیون حمل و نقل با قدرت و قابل اعتماد با کیفیت بالا به شما اضافه می کند. قیمت پایه: 350،000؛ ظرفیت دیزل: 480 لیتر ، ظرفیت DEF: 39 لیتر ؛ سرعت: 57 کیلومتر در ساعت ؛ گزینه های موتور: 476-700 اسب بخار؛ گزینه های تایر: انتخاب سه نوع. گزینه های توپی چرخ: انتخاب دو نوع لبه ؛ گزینه های Mudguard: ثابت یا پویا ؛ گزینه های Tailgate: درب عقب یا بدون؛ گزینه های چراغ راهنما: انتخاب سه گزینه چراغ راهنما. گزینه های ظرفیت کامیون کمپرسی: 50،000 / 100،000 / 250،000 / 500،000 / 2،0000،000 لیتر؛ گزینه های پیکربندی نور: انتخاب سه پیکربندی مختلف برای روشن کردن وسیله نقلیه هنگام رانندگی در شب ؛ 2 صفحه نمایش داخلی در حال کار: سرگرمی / ظرفیت بدن (از “l-ctrl + a” ؛ “l-ctrl + q” برای جابجایی بین دو صفحه استفاده کنید) (“r-ctrl + r-shift” برای افزایش دید دوربین) ؛ موتور کاملا متحرک ؛ داخلی کاملا متحرک ؛ تعلیق دینامیکی ؛ پشتیبانی از اسکریپت IC: درها ، بدنه ، کاپوت ، پنجره ها ، آینه ها. تغییرات در v1.1: اعتبار ModDesc به روز شده است عناصر جدید مدل 3D به فضای داخلی و خارجی اضافه شده است “دقت جعبه” اطراف خودرو را برای دقت بیشتر تنظیم کنید محل نصب صفحه VIN تنظیم شده است سازگاری کمربندهای کششی اضافه شده است چندین عکس برگردان دیگر اضافه شد سیستم تعلیق کاملاً جدید اضافه شده است اضافه شدن عکس دوربین معکوس به modDesc خودروی جدید و صداهای آی […]


...
Allhart

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .