صفحه نخست
بازی ها
دیگر بخش ها
ارتباط با ما
ارسال مد / پچ
مد ها و پچ های خود را با ما و دوستانتان به اشتراک بگزارید
آخرین اخبار و اطلاعیه ها

تبلیغات در پارسی مد آپلود با ترافیک نامحدود تبلیغات در پارسی مد

تبلیغات

تبلیغات در پارسی مد تبلیغات در پارسی مد

دسته بندی
یوروتراک 2
آمریکن تراک
فارمینگ 2019
جنرال
جی تی ای وی
جی تی ای آنلاین
PES 2019
دیگر مطالب
مد های ایرانی
فروشگاه مد جدید
GTA ONLINE
تمامی آموزش های آنلاین بازی کردن جی تی ای
مشاهده مطالب
مشاهده فروشگاه مـد ...
11 اردیبهشت 1398 241 بار دانلود 0 دیدگاه
54321
بهترین نقشه یوروتراک 2 را بهتر بشناسید !

با سلام خدمت شما علاقه مندان به بازی های شبیه ساز به خصوص بازی یوروتراک 2 که بسیار محبوب مشهور است بین تمامی سیمولاتور باز های دنیا ، امروز قصد داریم خدمت شما بهترین یا قطها بزرگترین نقشه بازی یوروتراک 2 که به صورت مد به بازی اضافه میشود را تحلیل کنیم .بهترین نقشه یوروتراک 2 را بهتر بشناسید !

این نقشه فوق العاده که چند روز پیش جدیدترین آپدیت خود را منتشر کرده به نوعی همه را در شک فرو برد که بگوید : خدایا ما انی نقشه رو چطوری تموم کنیم ، این نقشه به حدی بزرگ است که شاید شما در روز یه بیش از 10 ساعت گیم پلی نیاز دارید تا بتوانید در مدت یک دوره زمانی 1 ماه این نقشه را تمام کنید .

این نقشه علاوه بر اینکه چند شهر را داخل قاره سبز و روی نقشه اصلی یوروتراک 2 اضافه کرده است در اقدامی فوق العاده دست به ساختن کشور های کرده است که بسیار ای نقشه را نزد اهالی کشور های دیگر محبوب کرده است .

از کشور های که در این نقشه وجود دارند میتوان به اسپانیا ، اسکاتلند ، حتی قطب شما و دانمارک را نیز به این نقشه اضافه کیند و فرض کنید چقدر این نقشه بزرگ است ، این نقشه به قدر بزرگ است که میتوان ساعت ها به سر تا سر اروپا با کامیون مورد علاقتان سفر کنید و لذت ببرید .

از همه زیباتر و فوق العاده تر در این نقشه مناظر فوق العاده جذاب با بافت های بسیار قوث و خیابان های کاملا واقعی است که در کمتر نقشه ای به این موضوعات توجه میشود .

وبسیات پارسی مد برای عزیزانی که قصد دارند ساعت های بدون اینکه حوصلشون در بازی سر بره از بازی و مناظر لذت ببرند این نقشه بزرگ و فوق العاده پیشنهاد میدهد .

منبع : وبسایت پارسی مد
بهترین نقشه یوروتراک 2 را بهتر بشناسید !

دانلود نقشه فوق العاده پرومدس با لینک مستقیم

دسته ها : اخبار بازی ها
دیدگاه ها (0)