ون Ford Transit MK6 + داخلی ورژن 1.6

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

دانلود مد ون Ford Transit MK6 + داخلی ورژن 1.6 برای بازی یورو تراک 2 Ford Transit MK6 + Interior v1.6 (1.40.x) for ETS2 با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک 2 در خدمت شما هستیم ، مد ون Ford Transit MK6 به تازگی برای بازی یورو تراک 2 توسط trzpro  ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به :
 • این مودم یک مینی بوس باری با کیفیت و پوسته اختصاصی و تنظیم مناسب برای بازیکنان ETS2 اضافه می کند.
 • Mod سازگار و با بازی ATS. مدل ارائه شده با کیفیت بالا ،
 • در وضوح خوب با جزئیات بالا ساخته شده است.
 •  اتومبیل خودمختار فورد ترانزیت MK6؛
 •  فروخته شده توسط تمام فروشندگان ؛
 •  موتورهای آن
 •  صدا؛
 •  تنظیم؛
 •  چرخ های آن (6 نوع) ؛
 •  در کیت یک تریلر خریداری شده در ملک وجود دارد.
 • برای دانلود پوسته های این ون کلیک کنید .
تغییرات در v1.6:
 • سازگار با آخرین پچ بازی 1.40
و... اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.40 بازی یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

نسخه های سازگار

مد یا پچ مورد نظر تنها بر روی نسخه هایی که درج شده اند قابل فعال سازی و اجرا می باشد و بهتر است قبل از دانلود نسخه بازی خود را با نسخه های قابل استفاده مقایسه کنید .

1.40

دانلود مد

برای دانلود این مد / پچ شما می توانید از بخش زیر استفاده کنید . شما می بایست بعد از مشاهده جزییات فایل ها و سرور ها ، فایل مد را به آسانی از سرور مورد نظر دانلود کنید و براحتی از آن استفاده نمایید . این بخش از ایمنی بالایی برخوردار است .

دسترسی محدود شد
برای مشاهده لینک های دانلود باید وارد سایت شوید .

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

ETS2 ets2 mods مد ETS2 یوروتراک 2 download ets2 mods یورو تراک 2 Audi A6 Stance 1.36.x Euro truck simulator 2 دانلود مد ets2 مد یوروتراک 2 ماد یوروتراک 2 مد Euro truck simulator 2 مد جدید یوروتراک 2 دانلود مد یوروتراک 2 Mercedes Sprinter 2019 BETA v0.1 1.36 دانلود مد یورو تراک 2 دانلود ماد یورو تراک 2 داننلود مد یورو تراک 2 دانلود مود یورو تراک 2 دانلود مد Euro truck simulator 2 دانلود مد یوروتراک 2 1.36 مد ماشین برای یوروتراک 2 ماد ماشین برای یوروتراک 2 Volkswagen Scirocco R + Interior v1.4 (1.38.x) ون Ford Transit MK6 + داخلی ورژن 1.3 Mercedes Sprinter 2019 BETA v0.3 KacperKWC 1.36 دانلود مد ماشین یوروتراک 2 Mercedes Sprinter 2019 BETA v0.2 KacperKWC 1.36 دانلود مد ماشین یورو تراک 2 ماشین برای بازی یورو تراک 2 ون مرسدس Sprinter 2019 ورژن 0.1 بتا مد جدید برای بازی یوروتراک 2 Ford Transit MK6 + Interior v1.3 (1.38.x) for ETS2 Mercedes Benz Sprinter 2019 + Interior v1.4 (1.38.x) دانلود مد ماشین برای یوروتراک 2 ماشین Volkswagen Scirocco R + داخلی ورژن 1.4 دانلود مد جدید برای بازی یوروتراک 2 دانلود مد ماشین برای بازی یورو تراک 2 دانلود مد ون Ford Transit MK6 + داخلی ورژن 1.3 برای بازی یورو تراک 2 دانلود مد ون مرسدس Sprinter 2019 ورژن 0.1 بتا برای بازی یوروتراک 2 دانلود مد ماشین Volkswagen Scirocco R + داخلی ورژن 1.4 برای بازی یورو تراک 2

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

ماشین ها و اتوبوس ها
یوروتراک ۲

یوروتراک 2 یک بازی شبیه ساز کامیون رانی محبوب بین تمامی گیمر های علاقه ...

مشاهده دسته
یوروتراک 2
یوروتراک ۲

پارسی مد اولین سایت تخصصی در زمینه دانلود مد یوروتراک 2 است و بهترین سایت ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .