مد جنرال crash of war ورژن 0.7b

...
odisios
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

مد جنرال crash of war C&C: Generals Zero Hour mod Crash of War  با مد جنرال crash of war در خدمت شما هستیم.این مد کاملا جدید با تجهیزات کاملا جدید میباشد که بیشتر به صورت واقع گرایانه میباشد؛تمامی ساختمان های جنرال ها از نو طراحی شده و بافت و کیفیت مناسبی برخوردار هستند،انفجار ها مجدد باز طراحی شدن و کیفیت مناسبی دارند.هوش مصنوعی قوی میباشد.این مد طیف کسترده ای از تجهیزات دور و نزدیک برد را در خود جای داده،طبق اخرین اخبار منتشر شده از این مد به زودی نیروی دریایی با تجهیزات پیشرفته و سنگین به این مد اضافه میشود!صدا گذاری در این مد  بسیار خوب و مناسب میباشد و شامل اصوات زیادی از قبیل دریا ساحل جنگل باران و .... میباشد.امیدوارم لذت ببرید. 

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

دانلود مد

دانلود مد و پچ توسط سیستم پارسی مد من صورت می پذیرد و شما باید یک حساب فعال داشته باشید . هر مد یا پچ شامل لینک های دانلود مختلف و از سرور های مختلفی است که با مشاهده آن ها می توانید اقدام به دانلود نمایید .

برای مشاهده لینک های دانلود باید وارد سایت شوید .

توجه کنید : اگر در هر مرحله از دانلود دچار اشکال شدید ، می توانید به بخش سوالات متداول و اشکال یابی دانلود پارسی مد مراجعه کنید و اشکالات خود را حل نمایید تمامی این قبیل مشکلات با آموزش کامل رفع آن ها در بخش اشکال یابی پارسی مد قرار داده شده اند .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

جنرال
جنرال

ساختمان های نظامی خود را بسازید و شروع به ساختن ارتشی عظیم کنید، اکنون ...

مشاهده دسته
مد ها
جنرال

ساختمان های نظامی خود را بسازید و شروع به ساختن ارتشی عظیم کنید، اکنون ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

پیشنهاد به شما

مد های مرتبط و پیشنهادی به شما

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .