مد جنرال Elite Hunters ورژن 0.8.3

...
odisios
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

Elite Hunters C&C: Generals Zero Hour modبا مد جنرال Elite Hunters ورژن 0.8.3 در خدمت شما هستیم،یک مد جدید با قابلیت های جدید که شما رو قطعا به یاد افسانه های جنگ ستارگان خواهد انداخت!مد دارای تجهیزات جدید و خیلی پیش رفته میباشد که جنرال رو از حالت معمول خارج کرده و به یک بازی سخت تبدیل میکند.به مانند مد شاک ویو در شروع بازی انواعی از تجهیزات رو در اختیار شما قرار میده که برای دفاع از خود و ساختن مقر اصلی باید مورد استفاده قرار بگیره.سازنده مد طبق معمول انفجار های جدید رو شخصی سازی کرده و  ساختمان های دفاعی و هوش مصنوعی کمتر تغییر کردن،

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

دانلود مد

دانلود مد و پچ توسط سیستم پارسی مد من صورت می پذیرد و شما باید یک حساب فعال داشته باشید . هر مد یا پچ شامل لینک های دانلود مختلف و از سرور های مختلفی است که با مشاهده آن ها می توانید اقدام به دانلود نمایید .

برای مشاهده لینک های دانلود باید وارد سایت شوید .

توجه کنید : اگر در هر مرحله از دانلود دچار اشکال شدید ، می توانید به بخش سوالات متداول و اشکال یابی دانلود پارسی مد مراجعه کنید و اشکالات خود را حل نمایید تمامی این قبیل مشکلات با آموزش کامل رفع آن ها در بخش اشکال یابی پارسی مد قرار داده شده اند .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

جنرال
جنرال

ساختمان های نظامی خود را بسازید و شروع به ساختن ارتشی عظیم کنید، اکنون ...

مشاهده دسته
مد ها
جنرال

ساختمان های نظامی خود را بسازید و شروع به ساختن ارتشی عظیم کنید، اکنون ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

پیشنهاد به شما

مد های مرتبط و پیشنهادی به شما

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .