اتوبوس Legacy SR 2 XHD Prime ورژن 1.0

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

دانلود مد اتوبوس Legacy SR 2 XHD Prime ورژن 1.0 برای بازی یورو تراک 2 Bus Legacy SR 2 XHD Prime v1.0 by Muhammad Husni (1.37.x) با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک 2 در خدمت شما هستیم ، مد اتوبوس Legacy SR 2 XHD Prime به تازگی برای بازی یورو تراک 2 توسط Muhammad Husni  ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به :
  • اتوبوس لوکس اندونزی است
  • مستقل
  • سه بعدی با کیفیت بالا
  • داشبورد اصلی و به سمت راست پیاده میشود
  • 2 آینه
  • 2 موتور
  • 7 جعبه دنده
  • حجم مناسب
  • خرید از نمایندگی های شرکت Man
و... اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.37 بازی یورو تراک 2 تست شده سات و مشکلی ندارد ، امیدورام از این مد فوق العاده لذت ببرید .

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

نسخه های سازگار

مد یا پچ مورد نظر تنها بر روی نسخه هایی که درج شده اند قابل فعال سازی و اجرا می باشد و بهتر است قبل از دانلود نسخه بازی خود را با نسخه های قابل استفاده مقایسه کنید .

1.37

دانلود مد

دانلود مد و پچ توسط سیستم پارسی مد من صورت می پذیرد و شما باید یک حساب فعال داشته باشید . هر مد یا پچ شامل لینک های دانلود مختلف و از سرور های مختلفی است که با مشاهده آن ها می توانید اقدام به دانلود نمایید .

مستقیم - سرور اتوبوس Legacy SR 2 XHD Prime ورژن 1.0
ModsFire
194 مگابایت
اصلی

مستقیم - سرور اتوبوس Legacy SR 2 XHD Prime ورژن 1.0
ShareMods
194 مگابایت
اصلی

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

ماشین ها و اتوبوس ها
یوروتراک ۲

یوروتراک 2 یک بازی شبیه ساز کامیون رانی محبوب بین تمامی گیمر های علاقه ...

مشاهده دسته
یوروتراک 2
یوروتراک ۲

پارسی مد اولین سایت تخصصی در زمینه دانلود مد یوروتراک 2 است و بهترین سایت ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

پیشنهاد به شما

مد های مرتبط و پیشنهادی به شما

...

واقع گرایانه شدن همه چراغ ها ورژن 3.2

با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید یوروتراک 2 در خدمت شما هستیم ، مد واقع گرایانه شدن همه چراغ ها به تازگی جدید ترین آبدیت خود را برای یوروتراک 2 منتشر کرده است ، و ما سعی کردیم در کوتاه ترین زمان ممکن این مد را خدمت شما معرفی کنیم ، این مد بسیار بازی را واقعی تر میکند تا جایی که وقتی شما به هنگام شب چراغ را روشن کنید راننده با لمس دکمه مخصوص چراغ آن را روشن میکند و دیگر خیالی نیست ، اگر از چراغ های زنون استفاده میکنید بهتر است این مد در مکان اول نسبت به چراغ های زنون در مد منجر باشد ، تمامی فایل ها برای نسخه 1.34 آبدیت شده است ، مد واقع گرایانه شدن همه چراغ ها برای اولین بار در ایران منتشر میشود و از ویژگی های این مد میتوان به : فایل های خراب شده از نسخه قبل حذف شدند از بین بردن سگنال های ترافیکی بد اضافه شدن چراغ های راهنمایی برای بخش های روسیه و… حجم کم کارایی بالا کیفیت بالای مد تغییرات نسخه 3.2 : اضافه شدن ال ای دی به چراغ راهنمایی مشکلات متقارن فایل برطرف شد کاهش تار شدن چراغ ها در جاده ها از بین بردن سگنال های ترافیکی سازگاری با تمامی دی ال سی ها رنگ های کمی افزایش یافته است و… اشاره کرد ، این مد توسط Rockeropasiempre ساخته و پرداخته شده است ، مد همچنین توسط وبسایت پارسی مد در نسخه 1.38 یوروتراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، امیدوارم از مد لذت ببرید .


...
Allhart

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .