تریلر Broketrain LLC

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

دانلود مد تریلر Broketrain LLC برای بازی آمریکن تراک Broketrain LLC Frameless DUMP 1.38 با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی آمریکن تراک در خدمت شما هستیم ، تریلر Broketrain LLC به تازگی برای بازی آمریکن تراک توسط kevokidd ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به :
  • کیفیت بالا
  • اولین انتشار در وبسایت پارسی مد
  • حجم مناسب
  • بدون مشکل اجرایی
  • متریال خوب
و... اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.38 آمریکن تراک تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

نسخه های سازگار

مد یا پچ مورد نظر تنها بر روی نسخه هایی که درج شده اند قابل فعال سازی و اجرا می باشد و بهتر است قبل از دانلود نسخه بازی خود را با نسخه های قابل استفاده مقایسه کنید .

1.38

دانلود مد

دانلود مد و پچ توسط سیستم پارسی مد من صورت می پذیرد و شما باید یک حساب فعال داشته باشید . هر مد یا پچ شامل لینک های دانلود مختلف و از سرور های مختلفی است که با مشاهده آن ها می توانید اقدام به دانلود نمایید .

مستقیم - سرور 2018_MAC_Frameless-PaveTrainLLC.scs
ModsFire
168 مگابایت
اصلی

مستقیم - سرور 2018_MAC_Frameless-PaveTrainLLC.scs
ShareMods
168 مگابایت
اصلی

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

آمریکن تراک
آمریکن تراک

دانلود مد آمریکن تراک ، دانلود مد بازی ، بازی  ، دانلود مد کامیون برای  ...

مشاهده دسته
بار ها
آمریکن تراک

عنوانی محبوب و بسیار هیجان انگیز برای دوست داران ماشین های سنگین و کامیون ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

پیشنهاد به شما

مد های مرتبط و پیشنهادی به شما

...

چراغ های واقعی کامیون ورژن 6.0

دانلود مد چراغ های واقعی کامیون ورژن 6.0 برای بازی آمریکن تراک   Realistic Vehicle Lights v6.0 by Frkn64 (1.39.x) for ATS   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی آمریکن تراک در خدمت شما هستیم ، چراغ های واقعی کامیون به تازگی برای بازی آمریکن تراک توسط Frkn64 Modding ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این مد چراغ های جلو را اصلاح میکند و به یکچراغ واقع بینانه تغیییر می دهد . همه جلوه ها ، بازتاب ها و موارد دیگر را جایگزین کنید. در شب عالی به نظر میرسد این مود باعث تغییر نور در بازی شده و آن را از کسل کنندگی ، واقع گرایانه تر می کند شعله ور شدن نور با کیفیت و واقعی اثرات انعکاس نور واقع بینانه مقیاس و دامنه نور واقع بینانه رنگهای روشن پر جنب و جوش تر این حالت چراغ های خیابانی و چراغ های راهنمایی را نیز برای واقع بینی بهتر تغییر می دهد. و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.39 آمریکن تراک تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .


...
Allhart

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .